Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31

Wątek: Me

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez swiatlo Zobacz posta
    Psia kość, ludzie, ma być przeostrzone, ma być taka faktura!
    To nie portret do ślubu, ale ciemny portret ciemnego typa.
    hehe, a czego sie spodziewales wobec panującego trendu studyjnego, idealnego portretu by Stig...
    I'm not always right, but I'm never wrong...

  2. #12

    Domyślnie

    swiatlo coś Ty sobie zrobił? Oczywiście żartuję, bo fota ciekawa, ale kontrast za duży.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez anchel Zobacz posta
    A fotke wlep w avater!
    popieram!

    ... i z broda ci bardziej do twarzy...

  4. #14
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez motylanoga Zobacz posta
    Portret owszem - ciemny, ale żeby ciemny typ? Spójrz na to łagodne spojrzenie i lekki uśmieszek!
    O to chodzi, o to chooodzi..! Że niby taki ciemny typ z ciemnej ulicy, a patrz, pod tą grubą skórą kryje się ta głębia oceanu i łagodność poety.....

    A jak to było naprawdę, to natrafiłem na tutek o pewnym sposobie obróbki. Że się robi overlay z highpassem, do tego jeszcze dodaje hard light, i dla wzmocnienia efektu powtarza się jeszcze to z kilka razy. A to wszystko się stosuje najlepiej do starych dziadów z ulicy żeby jeszcze bardziej zaakcentować ich dziadostwo.
    A ponieważ nie miałem na podorędziu żadnego dziada z ulicy, to wyciągnąłem z szuflady jakiś mój portret i wypróbowałem obróbkę na nim. A ponieważ żonie się spodobał, więc opublikowałem....

  5. #15

    Domyślnie

    To zdjęcie może być mapą drogową Twoich porów dla kosmetyczki
    Na poważnie, to nawet mi się podoba.


  6. #16

    Domyślnie

    a ja bym jednak wolal bez obrobki, tylko B&W

  7. #17
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez popbart Zobacz posta
    To zdjęcie może być mapą drogową Twoich porów dla kosmetyczki
    Jeszcze tego brakuje żeby mnie u kosmetyczki widziano!

    Cytat Zamieszczone przez Gawronnek Zobacz posta
    mnie się podoba, coś w moim ulubionym stylu, tylko faktycznie mniej bym wyostrzył
    Dzięki Gawronek, przyznam że na Twoich zdjęciach to też się trochę wzorowałem...

  8. #18

    Domyślnie

    Fajne zdjęcie zdewastowane obróbką. B&W - OK. Kontrast - OK. Ale po co było tak strasznie ostrzyć. Nie widać CZŁOWIEKA.

  9. #19
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kraftsman Zobacz posta
    Fajne zdjęcie zdewastowane obróbką. B&W - OK. Kontrast - OK. Ale po co było tak strasznie ostrzyć. Nie widać CZŁOWIEKA.
    Bo moim celem nie było "fajne" zdjęcie. Moim celem było to konkretne specyficzne zdjęcie. "Dewastacja" była celowa i 100% zamierzona.

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez swiatlo Zobacz posta
    Bo moim celem nie było "fajne" zdjęcie. Moim celem było to konkretne specyficzne zdjęcie. "Dewastacja" była celowa i 100% zamierzona.
    Nie mówię, że niezamierzona. Mówię, że nabrałoby wyrazu, gdyby nie było takie grochato-kanciaste*.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •