Witam. Ponieważ odkryłem taką prostą metodę dzięki której możemy zorientować się czy mamy FF lub BF postanowiłem się podzielić. Może się przyda jesli ktoś ma wątpliwości i w tym teście coś mu wypadnie to może kombinować z dalszymi - ten wymaga tylko aparatu i monitora (nie wiem jak z CRT ja robilem na laptopie :P) Otóż ustawiamy monitor pionowo (aby nie był pochylony) i z boku pod sporym kątem robimy fotkę na możliwie dużej przysłonie ostrząc na jakiejś ikonie lub folderze (wśród innych ikon) już na wyświetlaczu w aparacie powinno być widać czy mamy problemy czy nie
Oto przykład:
Może nie jest to jakiś super dokładny sposób ale daje zarys problemu lub jego braku![]()
Szukaj






Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami