Close

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41
  1. #21

    Domyślnie

    tjaaa...a ja czekam już rok
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  2. #22

    Domyślnie

    Co do sekretarki - juz jej chyba nie ma - mają sekretarza, który inforuje, że chwilowo wszystkie linie zajęte. Nie wstrzeliłem się ale próbowałem tylko dwa razy i pewnie odstęp zbyt mały.
    D300 i kilka butelek z denkiem ale bez szyjki...


  3. #23

    Domyślnie

    Aby poprawic samopoczucie chłopaków z serwisu - ja dodam że MÓJ kontakt z tymże był w pełni profesjonalny.
    Mimo zamiarów pozbycia sie mojej setki postanowiłem ja wyczyscić. Umówiłem się z dnia na dzień telefonicznie,
    bo chciałem przywieźć i odebrać aparat w tym samym dniu. Zgodnie z umwą pojawiłem sie o 11-tej, pozostawiłem
    aparat i numer telefonu i wstępnie Panowie obiecali ze za dwie - trzy godziny będzie zrobione co chciałem.
    Poogladałem troche gabloty ze sprzetem, jakies foldery, poszedłem do samochodu,
    wykonałem kilka telefonów
    i postanowiłem jakos zagospodarowac czas. Kiedy wyjezdzałem z parkingu, zadzwonił telefon... z serwisu...
    można odebrac aparat Zawodowstwo, ale...

    PS.
    ale...przy odbiorze byłem świadkiem rozmowy z innym klientem, i potwierdzam co napisal ktoś już wczesniej
    - BO KLIENT PYTAŁ AZ TRZY RAZY (chyba z niedowierzaniem - serwis informował, że wycena naprawy
    bedzie za MIESIĄC. Nie naprawa - WYCENA - ZA MIESIĄC.... no coments.
    Ale ten sam klient miał za kilka dni odebrać jakąś gwarancyjną naprawe - mam wrazenie ze te "miesiace"
    dostaje sprzet kupowany poza NP.. moze tak w ramach kary, że kupujemy taniej ?
    No szukam jakiegoś racjonalnego usprawiedliwienia, dla tak nieracjonalnego terminu

  4. #24

    Domyślnie

    1 w warszawie, i to wszystko....

  5. #25

    Domyślnie

    mi aparat sie wiesza - czasami nie robi zdjec
    pojechal do serwisu
    termin ponad 3tygodnie
    nie kupowany w NP
    cos w tym jest.....

    ciekawe czy ktos zadzwoni poinformowac co dolegalo, ew. co zostalo zrobione - jesli zostalo, i czy np. chlopaki przy okazji przedmuchaja aparat - mogliby byc tacy mili (-:
    gorzej bo pytajac pani na infolinii dostaje tylko info - tak, 31 maja termin, tak...
    D70|KIT|50tka|DF60|Sigma 70-300 APO SM II|mieszek_m42+pareszkłów|Marumi DHG Circular PL(D) 67mm |& the new one - SABINA (-:

  6. #26
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2004
    Miasto
    płn-zach
    Posty
    31

    Domyślnie

    Dzisiaj wysłałem D70 do naprawy gwarancyjnej w Serwisie NP.
    Wcześniej rozmawiałem z Panem przez telefon. Ocenił czas naprawy na ok. trzy tygodnie.
    Body przestało "gadać" z obiektywami. Opowiem jak to sie zakończy. Mam nadzieję, że te trzy tygodnie szybko przelecą.
    Pozdrawiam

  7. #27

    Domyślnie

    Infolinia i serwis tej firmy jest "do bani". Kupiłe sobie moją pierwszą cyfrówkę Coolpixa 3200, bo taki uważałem że wystarczy jak dla amatora. Aprat ten niestety często pokazywał jakies "errory", aż tu wybrałem się do rzymu i aprat zdechł. "Lens Error" - i obiektyw się zepsuł. Zareklamowalem aprat w sklepie Euro RTV AGD, tam gdzie kupiłe, a oni odesłali do serwisu. I co się okazało , że na naprawę aparatu czekałem prawie 6 tygodni. Mało tego nikt nie starał się mnie poinformować i nie poinformował jak zostanie załatwiona reklamacja i w jakim terminie. Pani z infolini powiedziąłą, że będzie wpis do karty gwarancyjnej i to jest sposób załatwienia reklamacji. Co do czasu to w gwarancji nie ma określonego terminu załatwioenia reklamacji, wię teoretycznie może to trwać nawet pół roku. Więc z góry dziękuję za taką kiepską firmę jak NIkon. Pzryznam się, że każdemyu odradzam jakigokolwiek zakupu marki Nikon.

    Pozdrawiam

    Raczej Canon lub Olympus

  8. #28

    Domyślnie Gdzie naprawic obiektyw?

    Hmm , a ja oddalem obiektyw (nie na gwarancji) 20 kwietnia z terminem 11 maja. Przed Bożym Ciałem dzwoniłem, powiedzieli ze wycene zrobia po weekendzie. Oczywiscie zero kontaktu z ich strony do dzisiaj, a ja dodzwonic sie nie moglem.
    Ponad 6 tygodni, a nawet wyceny nie mam.

    Niepowazne traktowanie klientow skutecznie mnie zniecheca do marki - zrezygnowałem z butów ecco, bianco, kupowania w paru innych sklepach, skutecznie zniecheciłem do tych marek znajomych i rodzine. Coz, z bolem, ale zrezygnuje i z Nikona. Skoro firma nie rozumie, ze kupujac sprzet kupuje sie tez pewien standard uslug...

    Przedtem w konkurencji nie bylo ZADNYCH klopotow, terminy krotkie, swietny kontakt.

    I pytanie: czy macie sprawdzone miejsca, gdzie mozna naprawic obiektyw poza gwarancją?

    Pozdrawiam
    hubert

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kot
    Dzisiaj wysłałem D70 do naprawy gwarancyjnej w Serwisie NP.
    Wcześniej rozmawiałem z Panem przez telefon. Ocenił czas naprawy na ok. trzy tygodnie.
    Body przestało "gadać" z obiektywami. Opowiem jak to sie zakończy. Mam nadzieję, że te trzy tygodnie szybko przelecą.
    Pozdrawiam

    Witam !!!
    Moje dioświadczenia:
    Infolinia i serwis tej firmy jest "do bani". Kupiłe sobie moją pierwszą cyfrówkę Coolpixa 3200, bo taki uważałem że wystarczy jak dla amatora. Aprat ten niestety często pokazywał jakies "errory", aż tu wybrałem się do rzymu i aprat zdechł. "Lens Error" - i obiektyw się zepsuł. Zareklamowalem aprat w sklepie Euro RTV AGD, tam gdzie kupiłe, a oni odesłali do serwisu. I co się okazało , że na naprawę aparatu czekałem prawie 6 tygodni. Mało tego nikt nie starał się mnie poinformować i nie poinformował jak zostanie załatwiona reklamacja i w jakim terminie. Pani z infolini powiedziąłą, że będzie wpis do karty gwarancyjnej i to jest sposób załatwienia reklamacji. Co do czasu to w gwarancji nie ma określonego terminu załatwioenia reklamacji, wię teoretycznie może to trwać nawet pół roku. Więc z góry dziękuję za taką kiepską firmę jak NIkon. Pzryznam się, że każdemyu odradzam jakigokolwiek zakupu marki Nikon.
    Ten serwis to większa amatorka niż mój Coolpix 3200 !!!!!!!!
    Pozdrawiam

    Raczej Canon lub Olympus

  10. #30

    Domyślnie

    mój aparat jest w serwisie od 10maja, zawiesza się czasami itd.
    i co się dowiedziałem.....

    1. gwarancji nie będę miał przedłużonej o pobyt w serwisie (info z infolinii) - muszę napisać pismo, i wtedy serwis się do pisma ustosunkuje!!!!
    2. w piątek będzie dokładnie miesiąc od oddania aparatu do serwisu, a naprawiać go MOŻE - powtarzam - MOŻE - będa we wtorek...

    co to ma być?

    to jest jakaś gra? przecież to nie jest nawet żenujące...


    edited 12.06.2005

    mój aparat był w serwisie miesiąc bez 1dnia....

    widać serwis ma miesiące lepsze i gorsze i opinie równie skrajne - albo jest wychwalany, albo objeżdżany...
    ech
    co to za polska...
    D70|KIT|50tka|DF60|Sigma 70-300 APO SM II|mieszek_m42+pareszkłów|Marumi DHG Circular PL(D) 67mm |& the new one - SABINA (-:

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •