Głos na D50. Jutro mam odebrać paczkę, po czterech tygodniach zarwanych nocy w internecie. To będzie moja pierwsza cyfra i w dodatku totalna amatorka. Dotyczczas ok 1000 zdjęć kompaktem Praktiki i EOSem 300 z zestawem Tamronów. Mam nadzieję, że przygoda z Nikosiem będzie ciekawa a Kitowy Double Set w zupełności mi wystarczy (nie?)
Przy okazji pozdrawiam i witam się ze wszystkimi na forum.
Nowicjusz![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami