Close

Zobacz wyniki ankiety: jak bys wydał moje pieniadze?

Głosujących
99. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • oczywiscie D50

    82 82,83%
  • C350D

    8 8,08%
  • M5D

    9 9,09%
Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 82

Wątek: Dlaczego D50?

  1. #61
    Rozmowny Awatar McSimus
    Dołączył
    12 2005
    Miasto
    Międzyrzec Podlaski / Wejherowo
    Posty
    560

    Domyślnie

    Głos na D50. Jutro mam odebrać paczkę, po czterech tygodniach zarwanych nocy w internecie. To będzie moja pierwsza cyfra i w dodatku totalna amatorka. Dotyczczas ok 1000 zdjęć kompaktem Praktiki i EOSem 300 z zestawem Tamronów. Mam nadzieję, że przygoda z Nikosiem będzie ciekawa a Kitowy Double Set w zupełności mi wystarczy (nie?)
    Przy okazji pozdrawiam i witam się ze wszystkimi na forum.
    Nowicjusz
    Kliknij, nic nie stracisz www.pajacyk.pl

  2. #62

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez McSimus
    Mam nadzieję, że przygoda z Nikosiem będzie ciekawa a Kitowy Double Set w zupełności mi wystarczy (nie?)
    Nie wystarczy, możesz być tego pewien!
    D70s | N50/1.4D | T17-50/2.8 | N70-300G | Coolpix 5400 | SB-600

  3. #63

    Domyślnie

    tez tak myslałem jak McSimus,
    w zupełności mi wystarczy (nie?)
    i co? ciiiiiii bo sie zona dowie

  4. #64

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez leszeg
    tez tak myslałem jak McSimus,
    w zupełności mi wystarczy (nie?)
    i co? ciiiiiii bo sie zona dowie
    Co Wy tak z tymi żonami?
    D70s | N50/1.4D | T17-50/2.8 | N70-300G | Coolpix 5400 | SB-600

  5. #65

    Domyślnie

    nie wiem jak Twoja i czy masz ale w moi wypadku lepiej żeby nie wiedziała co ja mam w plecaku

  6. #66

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez leszeg
    nie wiem jak Twoja i czy masz ale w moi wypadku lepiej żeby nie wiedziała co ja mam w plecaku
    Hmmm... na Twoim miejscu bym się nie żenił

    Czy Ty pytasz ją co ma w szafie?
    D70s | N50/1.4D | T17-50/2.8 | N70-300G | Coolpix 5400 | SB-600

  7. #67

    Domyślnie

    ja wiem co ma w szafie i gdyby wiedziała co ja mam w plecaku to juz wiem czego by brakowało w jej szafie Jak ja sie żeniłem to była Smiena 8 M .Gdybym to przewidział ..............

  8. #68
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Dolny Śląsk
    Posty
    152

    Domyślnie

    Ja wybrałem D50 , kryterium to cena i możliwości
    Nikon D70, Nikkor AF-S 18-70 ED DX, Tamron 70-300 LD Macro, 50mm 1.8 Kingston 256mb i 1gb, SB800

  9. #69
    Rozmowny Awatar McSimus
    Dołączył
    12 2005
    Miasto
    Międzyrzec Podlaski / Wejherowo
    Posty
    560

    Domyślnie

    Polecam sklep www.agito.pl - zamówiłem wczoraj o 4 rano a dziś o 14 zapukał do drzwi kurier ze Stolicy. Kupowałem za pobraniem. Na razie jestem jeszcze w szoku (tak zawsze mam jak otwieram pudło z jakimś fajnym sprzętem). Pierwsze wrażenie - pozytywne. On mi się nawet podoba! Chociaż widziałem go tylko na zdjęciach. No może w pierwszym odruchu wydał mi się trochę duży ( w porównaniu do 350D Dopiero załadowałem kartę, baterię i pstryknąłem kilka fotek dla testu ale czuję że to był dobry wybór. Teraz juz tylko charówa, czyli czytanie instrukcji i rozpracowywanie aparatu Charówa - czytaj sama przyjemność
    Kliknij, nic nie stracisz www.pajacyk.pl

  10. #70

    Domyślnie

    McSimus, moje gratulacje, ja nie miałem tyle szczescia.Obiektyw wymieniłem po 3 dniach i czysciłem matryce bo miała od urodzenia jakiegos smarka. Moja radosc nadeszła po uporaniu sie z matryca i podpieciem nowego obiektywu.Tamten poprostu był mocno uzywany i zassał do środka troche paprochów. Czasem sprzedawcy mysla ze sie uda.

Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •