Close

Zobacz wyniki ankiety: jak bys wydał moje pieniadze?

Głosujących
99. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • oczywiscie D50

    82 82,83%
  • C350D

    8 8,08%
  • M5D

    9 9,09%
Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 82

Wątek: Dlaczego D50?

  1. #41

    Domyślnie

    Czornyj, sorki ale ja naprawde sprawdziłem teraz w instrukcji bo cholera wie gdzie prawde piszą.

  2. #42
    lucassa
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zielin
    czekajac dzis na pociag przegladalem kolorowe czasopisma na jakims tam dworcowym stoisku
    patrze a tu w chip: foto coś tam test D50/350D/KMD5/OE500/PDL
    patrze dalej: a tu nikon ma najgorsza ocene :[
    nie wiem czy czytaliscie ten artykuł?
    W takich porównaniach Lanos wyjdzie lepiej niż roadster Lexusa, gdyż:
    - jest 5-osobowy
    - mniej pali
    - duży bagażnik
    - wiecej kolorow do wyboru
    - komplet opon zimowych w cenie

  3. #43

  4. #44
    lucassa
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez leszeg
    lucassa, dobre
    a dziękuję, dziękuję
    Gorzej, że czasem tak naprawdę bywa.

    Ile to wcześniej z różnych źródeł dane mi było naczytać się o szumach d50... i co?
    ...i wszedłem na http://www.dpreview.com/reviews/nikond50/page17.asp

    Obejrzałem Luminance noise graph - zwracając uwagę na ISO 800...

    Czasem nadmiar informacji prowadzi do chaosu

    Pozdrawiam
    Łukasz

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ALF
    może i wypasiony, ale to w dalszym ciągu kit :P
    Nie, 18-70 nie jest kitem dla D50.

  6. #46
    Zasłużony Awatar ALF
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Mysłakowice Karkonosze
    Posty
    11 653

    Domyślnie

    niestety jest...obojętnie do jakiej puszki go podepniemy to będzie to kit
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  7. #47

    Domyślnie

    słuchajcie - każdy będzie chwalił to co ma do sprzedania, dlatego są tak różne opinie na temat tego samego produktu. Najbardziej to widać na giełdzie w Stodole. We wrześniu jak kupowałem moje D50 zaobserwowałem zjawisko "posiadania w sprzedaży". Sprzedawcy aktualnie chwalili sprzęt który właśnie mieli, a to czego nie mieli było zawsze "do d...". Trochę to małe profesjonalne ale taka jest nasza rzeczywistość. Tak apropo obiektywu 18-70 też chciałem go kupić. Na giełdzie nowiutki ok 1000zł. Moim zdaniem jest to dobre szkło i na początek napewno Ci wystarczy (zakładając, że jesteś podobnie zaawansowanym fotoamatorem jak ja) Dodam, że spotkałem się z wieloma rzypadkami ""profesjonalnego"" focenia tym szkłem na weselach, widziałem później zdjęcia i były naprawdę OK.
    tak apropo to mam kitowego 18-55 i też jest do zaakceptowania.

  8. #48

    Domyślnie

    ok a jak nie 18-70 to co do 1000zł jeszcze ciekawego by sie znalazło?
    D50; F80; T 28-75 2.8; N 35 1.8; N 50 1.8; S 70-300;
    pozdrawiam marek

  9. #49

    Domyślnie

    zielin, mnie udało się za 1000 zł kupić 18-35 f/3.5-4.5

  10. #50

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RAF
    zielin, mnie udało się za 1000 zł kupić 18-35 f/3.5-4.5
    Fajna ogniskowa. Czy to szkło Nikona?
    Jak się sprawuje z D50? To jest af czy manual? Czy jest ostre w pełnym zakresie?

    pozdrawiam serdecznie
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •