kupuje niedługo nowy sprzet
i wacham sie pomiedzy roznymi machinami:
nikonem D50
canonem 350D
minolta D5

i mialbym pytanie
Dlaczego D50 jest od nich lepszy i dlaczego mam wlasnie jego kupic?