Close

Zobacz wyniki ankiety: jak bys wydał moje pieniadze?

Głosujących
99. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • oczywiscie D50

    82 82,83%
  • C350D

    8 8,08%
  • M5D

    9 9,09%
Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 82

Wątek: Dlaczego D50?

  1. #11

    Domyślnie

    Olek ma chyba jednak za duży moment bezwładności spustu.
    Oddałem głos na D5D - stabilizacja (O awaryjności KM jakoś do tej pory nie słyszałem) poza tym chyba jednak więcj ustawień bezpośrednio z korpusu.
    Z poważaniem - Michu, Licencjonowany Pogromca Vampirów :)=

  2. #12
    Oszczędny w słowach Awatar cubix
    Dołączył
    10 2005
    Miasto
    K o ń s k i e
    Posty
    96

    Domyślnie

    moim zdaniem to pytanie na forum Nikona to jakieś nieporozumienie To chyba oczywiste że wygra D50 :P sam też dałem na niego mój głos
    [']@] Nikon D600 //

    ..:: Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum! ::..

  3. #13

    Domyślnie

    heh wiem ze pytanie o to na forum nikona jest dziwne
    ale ja sam przychylam sie do D50 i wiedzialem
    ze jak tu zapytam to o nikonie beda mi mowic ludzie
    ktorzy badz go maja badz znaja ta marke i moga na jej
    temat sie sensownie wypowiedziec

    a wlasnie jaka jest roznica pomiecy D50 i D70?
    czy ktos porownywal te aparaty?
    gdzies czytałem ze w wiekszosci wypadków
    młodszy brat bedzie tylko o krok w tyle za D70?
    wie ktos moze cos na ten temat?
    D50; F80; T 28-75 2.8; N 35 1.8; N 50 1.8; S 70-300;
    pozdrawiam marek

  4. #14

    Domyślnie

    Nie oddam głosu.
    - W D50 podoba mi się cena/możliwości oraz ergonomia, wadą jest funkcjonalność i kitowe szkło (dlatego mam 18-70)
    - 350D ma ciekawsze parametry i lepszą matrycę (nie, że większą; lepszą.), ale jest zbyt mały. Choć spotkałem na weselu kamerzystę z łapami niedźwiedzia, twierdził, że jest ok.
    - minolty nie znam, ale ten antishock... wypas.
    www.mojefoty.com
    Jest: D200|SB-600|T17-50|N18-70|N70-300VR|N50 1.8D|Samyang 8mm|U-AX|K3|3xKenko
    Było: D50|D70s|N18-70|N70-210D|S17-70|S70-210/3.5-4.5|N300/4|Tair-3S|Panagor 2x|3xSoligor

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sadki
    Nie oddam głosu.
    - W D50 podoba mi się cena/możliwości oraz ergonomia, wadą jest funkcjonalność i kitowe szkło (dlatego mam 18-70)
    - 350D ma ciekawsze parametry i lepszą matrycę (nie, że większą; lepszą.), ale jest zbyt mały. Choć spotkałem na weselu kamerzystę z łapami niedźwiedzia, twierdził, że jest ok.
    - minolty nie znam, ale ten antishock... wypas.
    Dlaczego 350 ma lepsza matryce?
    D3-sta|16-85VR|105VR

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sadki
    ...wadą jest funkcjonalność...
    ? tzn
    D50; F80; T 28-75 2.8; N 35 1.8; N 50 1.8; S 70-300;
    pozdrawiam marek

  7. #17

    Domyślnie

    może przesadzam, ale wkurza mnie wpakowanie do poziomu menu dwóch funkcji: wyboru trybu pomiaru ekspozycji oraz opcje związane z trybem pomiaru ostrości. I to są od siebie oddalone o ok. 10 pozycji. No i brak podświetlenia wyświetlacza górnego. Nie pamiętam już jak to jest w 350D, ale mi tego brakuje.

    żeby dobrze wybrać, trzebaby znać wszystkie wady konkurencji.
    www.mojefoty.com
    Jest: D200|SB-600|T17-50|N18-70|N70-300VR|N50 1.8D|Samyang 8mm|U-AX|K3|3xKenko
    Było: D50|D70s|N18-70|N70-210D|S17-70|S70-210/3.5-4.5|N300/4|Tair-3S|Panagor 2x|3xSoligor

  8. #18
    Oszczędny w słowach Awatar cubix
    Dołączył
    10 2005
    Miasto
    K o ń s k i e
    Posty
    96

    Domyślnie

    tzn. pare dość istotnych funkcji jest ukrytych głęboko w menu które powinny być pod palcem np. pomiar światła. D70 np. juz ma je bezpośrednio na korpusie - czy to oblrzymia wada to nie wiem mi tak średnio przeszkadza.
    [']@] Nikon D600 //

    ..:: Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum! ::..

  9. #19

    Domyślnie

    jedna z tych niedogodnoci mozna szybko rozwiacac.Wystarczy menu pozostawic w pozycji np. pomiar swiatła i zawsze po właczeniu bedzie dostepna ta funkcja.Idzie sie przyzwyczaić.

  10. #20

    Domyślnie

    ok na nikona jestem zdecydowany ale z jakim szkłem?
    kit? 18-70? jakas sigma moze?
    potrzebowałbym jakis obiektyw do 1000
    z zoomem.

    co polecacie?
    D50; F80; T 28-75 2.8; N 35 1.8; N 50 1.8; S 70-300;
    pozdrawiam marek

Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •