Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: torun i okolice

  1. #1

    Domyślnie torun i okolice

    czesc

    narazie pytam tak orientacyjnie, czy ktos bylby chetny na plenerek w ostatnim tygodniu sierpnia? jesli byloby paru chetnych to moglbym podjac sie zoorganizowania takiego plenerku...

    pzdr

  2. #2

    Domyślnie

    Nie pytaj tylko organizuj, chyba że miałeś na myśli cały weekend to już troszkę za późno. W tych sprawach nie może być demokracji, podaj konkretny termin i miejsce, wtedy będziesz wiedział ilu osób możesz się spodziewać.
    Fujifilm X-E3 23/2

  3. #3

    Domyślnie

    no wiec tak, w tym tygodniu podam dwa terminy. plener bedzie sie skladal z dwoch dni ( sobota niedziela ). wybierze sie date na ktora mogloby przyjechac najwiecej osob.

  4. #4

    Domyślnie

    termin to 25-26 sierpnia

    jutro wszystko piekniutko opisze bo bede wiedzial juz wiecej info

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fotograf Zobacz posta

    jutro wszystko piekniutko opisze
    no tak, ale mimo do tej pory nikt sie nie odezwal wiec nie wiem czy jest jaki kolwiek sens...

  6. #6
    Gaduła Awatar timi
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Golub-Dobrzyń
    Posty
    1 597
    Wpisów
    3

    Domyślnie

    Dobra, dobra są chętni , jak wszystko dopisze to będzie nas dwóch . Proszę ustal więcej szczegułów.
    Ostatnio edytowane przez timi ; 12-08-2007 o 22:52

  7. #7

    Domyślnie

    doszedlem do wniozsku ze troche mnie to rpzeroslo i za szybko by sie to dzialo i prawdopodobnie poza timim i mna nikogo innego by nie bylo, wiec OBIECUJE zoorganizowac plener jesienno/zimowy i wszystko niedlugo sie opisze i napisze na forum, mam nadzieje ze wtedy bedzie juz wszystko duzo lepiej zrobione.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •