Close

Strona 5 z 10 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 92
  1. #41
    Oszczędny w słowach Awatar xmaniekx
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Zgierz/Łódź
    Posty
    182

    Domyślnie Tak wyglądamy :)

    Kiedyś był tu taki temat ale zaginał gdzies w odchłani forum wiec postanowiłem załozyć jeszcze raz

    Jako ze jestem pierwszy to zaczynam
    D70s/F801/AF-S 18-70/50 1.8 MF/Mamiya Rb67 i narazie tyle wystarczy

  2. #42
    Pozdr. Darek
    D200|F70D|Naf-s:12-24/4,50/1.4|To:20-35/3.5-4.5,28-70/2.6-2.8,100/2.8|Zenitar16/2.8|SB-900/600|SlikPro700DX

  3. #43

    Domyślnie To właśnie MY!

    Czyli Nikonierzy we własnej osobie, nie wiem czy to dobry pomysł, ale myśle ze wszystkie swoje auto, z pięknym podpisem DZIEŃ DOBRY powinny znaleść się tu ( juz tylko teraz znalazłam dwa tematy z auto) i mysle zeby to wszystko umieszczać własnie tu.

    Mam nadzieje ze ti niezły pomysł, tymczasem dołączam sie i ja

  4. #44

  5. #45

    Domyślnie

    Troszkę nieostre, ale modelka jest po prostu super.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  6. #46

    Domyślnie

    Zdjecia ciekawe ale moglas je odwrocic w poziomie bo zostalo lustrzane odbicie ;]
    No to teraz moja droga od propozycji wspolnych sesji i wypadow w plener sie nie opedzisz hehe

    ... ale jak staralem sie przeczytac twoj pierwszy post w tym watku to mnie zawiesilas na 15 minut...

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Imago Zobacz posta
    Ja wiem, że wyjdę na nieco wredną... ale... taki wątek już jest. I ostatnio w Cafe Nikon pojawił się drugi...
    Jeżeli tu będą takie fotki i modelki jak Marta, to takich wątków nigdy za dużo.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  8. #48

    Domyślnie

    Witam Maskotke
    pozdrawiam
    Philipp Gmür Fotograf Poznań

  9. #49

    Domyślnie

    Witam Philiga tak myslałam ze taki wątek już jest...pewnie zarósł kurzem... dziekuje za komplementy z miłą chceia pójdę z komś w plener)

    anchel-hehehe)

  10. #50
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Bardzo sympatyczne zdjęcia jak i dobry pomysł z tym auto, ale bym zaproponował tylko jedną uwagę aby odwrócić tego typu lustrzane zdjęcia symetrycznie w PS-ie aby nie wyglądały jak lustrzane...

Strona 5 z 10 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •