Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Agnieszka

  1. #11
    Madziulek
    Gość

    Domyślnie

    7 bardzo ładne i bardzo ładna modelka
    jeśli ma ładną cerę to może by jej tak nie blurować ?

  2. #12
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PADI Zobacz posta
    Cera - tylko lekki blurek, jak pisałem. Cerę ma Agnieszka bardzo ładną, trzeba przyznać... ale bardzo wiele 18 latek taką ma
    Psia kość, gdzie sprawiedliwość boska że dla niektórych ludzi takie pojęcie jak trądzik po prostu nie istnieje, a dla innych to koszmar młodości..?
    Druga seria znacznie bardziej mi się podoba niż pierwsza.

  3. #13

    Domyślnie

    Jak widać Agnieszki są ładnymi modelkami... Zdjęcia fajne, a modelka jeszcze lepsza .
    Informatyk z Foto-Milu
    www.foto-mil.pl

  4. #14

    Domyślnie

    jezuuuuu, skad Ty takie panny bierzesz
    fajnie fajnie
    D750 : D800 : D500 : D7200 : AF-S 16-35 4 VR : AF 24-120 4 VR : AF 20 2.8 : AF-S 80-200 2.8 : AF-S 400 2.8 : AF-S 500 4 VR : SB900 : SB800 : WT-4 : UT1
    www.mjagielski.pl www.photoaction.pl

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez piwkoo Zobacz posta
    Zgadzam się z Tobą w 100% nr7 najlepszy...szkoda tego zakrytego oka, ale można to wybaczyć
    No wiesz... a jak tak polowałem żeby wiatr zawiał włosy na to oko

    Cytat Zamieszczone przez david555 Zobacz posta
    Dla mnie 6 i 7, tylko na szóstce brak mi błyszczących warg, dobrze żebyś nie zapominał o błyszczyku.
    Dobra uwaga z błyszczykiem. Poprawimy...

    Cytat Zamieszczone przez Madziulek Zobacz posta
    jeśli ma ładną cerę to może by jej tak nie blurować ?
    Cera bardzo ładna, więc Agnieszka zdaje się pudru nie nosi specjalnie... a jak pudru nie nosi to się czasem błyszczy miejscami... a jak się błyszczy miejscami to blur ładnie wyrównuje
    Słuszna uwaga na przyszłe sesje - prosić żeby modelka wzięła puder ze sobą jakiś czy cos
    D70s | 18-70 | 50 | 70-300 VR | SB-800 | Hoya DMC CPL | Lowepro Off Road
    ..:: http://www.lesniak.ocom.pl/ ::..

  6. #16
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PADI Zobacz posta
    Słuszna uwaga na przyszłe sesje - prosić żeby modelka wzięła puder ze sobą jakiś czy cos
    skoro nie masz wizazystki a laski nie zawsze ze soba maja co trzeba to nalezy sie zaopatrzyc w 1-2 puderki transparentne o roznych odcieniach (jasny i ciemny), pare cieni, chyba ze wydasz od razu na palete, kilka blyszczykow, pomadek, mascare itd.
    na sesji jak znalazl .. jakby co to pisz pw polece ci pare dobrych i tanich.
    glupio co prawda potem w knajpie po przypadkem rzucic tekstem "ja mam" na pytanie jakiejs z dziewczyn czy np kolezanki nie maja blyszczyka ale taka praca

  7. #17

    Domyślnie

    calkiem fajne fotki, ciut za duzo pokazales ale sa spoko, co do kosmetykow, to przed sesja jeszcze kilka x trzeba przypominac o wszystkim, a blyszczyk i puder to podstawa, tak jak i czarne i biale majty, gdyz i z tym zawsze sa problemy pozniej...
    Pozdrówka Jacek ....

  8. #18
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Phoenix Zobacz posta
    tak jak i czarne i biale majty, gdyz i z tym zawsze sa problemy pozniej...
    jak juz jest wybor to najlepiej cieliste stringi na silikonowych paskach. sa a jakby ich nie bylo.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •