Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 35
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2005
    Miasto
    Swiętokrzyskie
    Posty
    117

    Domyślnie FRUSTRACJA D70S CZY D200

    ZDECYDOWAŁEM SIĘ NA ZAKUP NOWEJ LUSTRZANKI CYFROWEJ NIKONA , I MAM W ZWIĄZKU Z CZYTANYMI POSTAMI NA TEMAT D 200, CZY NIE KUPIĆ GO.
    W ZWIĄZKU Z TYM MOJE PYTANIE CZY DLA PRZECIĘTNEGO FOTOGRAFA AMATORA ROBIĄCEGO OKOŁO 2-3 FILMÓW MIESIĘCZNIE WYKORZYSTAM D200 , CZY NIE JEST ON DLA MNIE NAD WYROST. CZY OBIEKTYWY OD F80 PODEJDĄ DO TEGO NOWEGO....PROSZĘ O SENSOWNE PORADY
    DZIĘKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. #2

    Domyślnie

    jak robisz 2,3 rolki na miesiac to bierz d50
    "taka będzie przyszłość.ktoś będzie odbierał nasze śmieci i jeszcze się cieszył" A.Stasiuk

  3. #3

    Domyślnie

    1) No i po co tyle krzyku ?

    2) Też mam F80 i wszystkie obiektywy działją z D70, i będą też działać z D50, D70s, D200...
    3) Czy w pełni wykorzystasz D200 ? Dobre pytanie, zależy co i jak fotografujesz.

    KS
    Deluxe Limited Edition with Bonus Track & DVD

  4. #4

    Domyślnie

    Przy takiej ilosci lepiej kup D50 i jakis dobry obiektyw.
    c2h5oh
    |Bessa Voigtländer|Zenit 11|Kiev 4m|D70|T28-75|SB800|055PROB
    http://www.lisiewski.info | http://modna.pl | http://giery.eu

  5. #5

    Domyślnie

    Cyfra robi sie wiecej niż analogiem - tak przynajmniej po sobie widze ale jesli masz takie plany to D50 + np 18-70 i jakiś np 70-210/4-5,6
    pozdrawiam Sebastian

  6. #6

    Domyślnie

    Jeśli jesteś miliarderem zawsze kupuj najlepsze
    Jeśli masz pieniędzy tyle co średni Polak kup D50 lub D70 z 18-70.
    Canon 30D + BG-E2 + 17-40L f4 + Sigma 100-300f4 + 580ex + Shoe Cord 2

    | www.maciejkuron.pl |

  7. #7

    Domyślnie

    a ja troche nie bardzo rozumiem co ma ilosc rolek do tego jaki aparat kupic? zalezy co i jak sie robi i czego oczekuje od aparatu? Jesli ktos potrafii w pelni wykorzystac F80 to zapewne i bedzie potrafil wykorzystac D200 - niezalezni od ilosci robionych zdjec - pytanie tylko czy potrzebuje az takiego aparatu i czy go na to stac - ja nie wykorzystuje w pelni ani D70, ani nawet F801s (ma troche funkcji co mi nie sa przydatne) - ale gdybym mial kase to kupilbym D200 -nie dlatego ze ma wiecej pixli czy pincet funkcji wiecej, ale dla paru rzeczy typu -solidnosc, wspolpraca ze starszym sprzetem marki N, mam nadzieje ze lepsza matryca itd - ale mnie nie stac , a nie dlatego, ze robie 2 rolki miesiecznie - byly miesiace ze robilem ich 30 a byly i takie ze zadnej.
    Mariusz Hajdarowicz

    F801s Nikor 24-50, S 70-300APO, 50 1.8, no i D70 KIT przybyła SB800

  8. #8

    Domyślnie

    hajdar z pytania wynika że ktos chce kupic amatorski aparat bo okazyjnie robi zdjecia. Jezeli ktos mnie pyta o rade to dobieram zawsze kompromic pomiedzy potrzebami i wydatkami. Inaczej dlaczego D200 a nie D2X, bo jest nowy?, ma fajne funkcje?, Jest róznica wydać 2300-D50, 3300-D70 i 7500-D200
    pozdrawiam Sebastian

  9. #9

    Domyślnie

    Jak ktoś ma fantazję i kasę to niech kupuje co się tylko podoba. Pytanie tylko: po co? Pojawił się narzeszcie D200 i teraz zacznie panować szał. Czy poczciwe D70-ki i reszta stajni teraz nagle przestaną robić dobre foty? Nie sądzę.
    just follow your dreams
    |D50|Nikkor 18-70/3.5-4.5|Nikkor VR 70-300/4.5-5.6|Soligor 100/3.5 macro|SB-800|

  10. #10

    Domyślnie

    Hmm.. sadze, ze ludzie sa po prostu wyposzczeni, bo dawno nie mieli wzlgednie nie kosmicznie drogiego sprzetu na rynku, bo co jak co, ale d70tka no..mloda to nie jest, a taki d200 marketingowo przynajmniej jakis taki efektowniejszy na polce z tymi 10mp. Jakkolwiek czy bedzie to mialo bezposredni przeklad na jakosc fotek ? nie sadze. W warunkach sredniej krajowej zostalbym przy d50 lub d70 z magazynow i jakies szklo dxowe i focic bedziesz "tyz pikne obrazki".
    "Używaj serca i umysłu po to, aby wspomagać siebie i bliźnich dobrym słowem, życzliwością i budzić w nich zachwyt dobrem."

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •