Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Tessar 2,8

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ikr Zobacz posta
    Kolezanka ma wlasnie kilka szkiel z mocowaniem 42 i stoi przed wyborem systemu (szkla odziedziczyla po tacie). Na pewno sie ucieszy, ze cos z nimi mozna zrobic.
    Może warto także przyjrzeć się Pentaxowi.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Argawen Zobacz posta
    Może warto także przyjrzeć się Pentaxowi.
    Powiedz cos wiecej, Argawen, o Pentaxie
    ikr

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ikr Zobacz posta
    Powiedz cos wiecej, Argawen, o Pentaxie
    Najlepiej wejdź na forum Pentaxa.

    http://pentax.org.pl/

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •