Witam wszystkich ponieważ to mój pierwszy post tutaj.
Jestem od kilku dni szczęsliwym (ba.. najszczęśliwszym ) posiadaczem D50.
Wszystko jest pięknie tylko drażni mnie jedna rzecz. Komunikaty HI oraz LO na wyświetlaczu
w kiepskich war. oświetleniowych w trybach preselekcji. Czy można je jakoś wyłączyć tak
aby pokazywał się czas np. w trybie A kiedy jest ciemnawo a nie lakoniczny napis LO?
Czy w słabym świetle pozostaje tylko manual jeśli chcę znać wartość przysłony i/lub czasu?
Może to głupawe pytanie ale mam tylko angielską instrukcję i nie potrafię znaleźć nic na ten temat.
Pozdrawiam!