[QUOTE=prz3mo;370860]Kup Sandisk Extreme II lub III w wersji z oprogramowaiem do wywoływania RAW czyli Capture one. Otrzymujesz extra karte, a do tego swietny soft.

Chyba SanDisk Extreme II lub SanDisk Ultra III...