Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie Sensor Swab dostepny w Polsce!!!

    Witam

    Stalem sie posiadaczem D70s i od swiezosci ma problem z sysfem na matrycy a wlasciwie filtrze, naczytalem sie na formum o dmchaniu gruszka itp lecz niestety nie dalo to rzadnych efektow, do NP nie kwapi mi sie wysylanie bo szybkosc ich dzialnia jest wrecz nie do opisania (mialem juz przyjemnsc pozbyc sie aparaty na 6 tygodni) moze są jakieś pomysły odnosnie czyszczenia tematów jest na forum dużo ale brak konkretów moze admin czegos sie dowiedział ???? a moze ktos wie gdzie w Toruniu lub Bydgoszczy znajde odpowiedniego fachowca.
    Wiem ze nie ma co sie przejmowac syfem przy F19 ale przy F9 to juz chyba trzeba sie smucic
    F9
    F22

  2. #2

    Domyślnie

    Odgrzeję kotleta. Nie orientuję się ktoś gdzie obecnie można w Polsce zakupić Sensor Swab-a? Pozdrowerek.

  3. #3
    Nie usunięto podpisu, ponieważ użytkownik nie posiadał linku do strony komercyjnej.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •