Close

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 60
  1. #11

    Domyślnie

    To tak, jak w latach siedemdziesiątych zagorzałego kibica piłkarskiego zapytano, jak da dziecku na imię. A ten - "jak będzie syn, to Robert. A jeśli córka, to Gadocha!".
    Krzysztof Paszkiewicz

  2. #12

    Domyślnie

    Przemawia do mnie trójka. A całokształt dobry do albumu, za x lat fajne wspomnienie będzie.

    Dlaczego nie Kanon i Minolta?
    D300s ; F100 ; T 17-50/2.8 ; N 28-70/3.5-4.5 ; N AF 50/1.8D ; N AF 85/1.8D ; N AF-S 70-300/4.5-5.6 VR ; SB-800
    www.piotrnosek.pl <-- zapraszam!

  3. #13

    Domyślnie

    Hehe, myslę, że to już by nie przeszło

  4. #14

    Domyślnie

    Gratulacje i życzę powodzenai na porodzie.
    Ale Cię facet teraz czeka jazda..

  5. #15

    Domyślnie

    - który miesiąc ciązy jest najgorszy?
    - dziesiąty, bo wtedy to Ty musisz nosić dziecko (w tym przypadku dzieci)
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  6. #16

    Domyślnie

    Ja tam mam już syndrom wysiadywania od kilku miesięcy ...

  7. #17

    Domyślnie

    Śliczny brzuszek! Choć i tak mu daleko do mojego sprzed 3 lat Pisałeś o zataczającej się kobiecie z bliźniakami o wadze powyżej 3 kg (3450 i 3600), gdyby to nie działo się teraz pomyślałabym, że to mnie widziałeś Ja ze swoim brzuchem nie przeszłabym bokiem przez otwór drzwiowy Zdjęcia będą fantastyczną pamiątką, ja żałuję, że nie pozwoliłam na fotografowanie siebie w tamtym okresie Za to mam zdjęcia z porodu. Choć kiepskiej jakości są cudowną pamiątką.
    Przepraszam, że tak się tu rozpisuję w zasadzie nie w temacie zdjęć, ale serce mnie ruszyło gdy zobaczyłam te fotki...
    Gratuluję Ci z całego serca podwójnego szczęścia!

  8. #18

    Domyślnie

    najszczerszegratulacje! zdjecia beda swietna pamiatka z tego okresu - dzieci sie uciesza ogladajac je za pare lat

  9. #19

    Domyślnie

    Serdeczne podziękowania. Napiszę coś więcej niebawem - wcześnie rano jadę do szpitala i będzie się działo

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zbigniew Zobacz posta
    Agnieszko,

    Rzeczywiście przy pojedynczej ciąży brzuch jest średnio o te 40% mniejszy niż przy bliźniaczej, ale i tak w pewnym momencie jest mniej lub bardziej widoczny. Przez ostatnie dwa miesiące miałem przegląd setek brzuchów na oddziale - każdy jest inny, ale chyba każdy jest dla matki (a właściwie rodziców) wyjątkowy. Swoją drogą niedawno kobieta też rodziła tam bliźniaki w połowie 9 miesiąca - obydwa miały powyżej 3kg - jak szła korytarzem, to aż się zataczała - to już był zupełny odjazd

    Hehe... ano, co mama to brzuch... Zaliczyłam szpital na początku ciąży. Ja płaska a dziewczyny miały taaaaaaaaakie ogroooooooooomne brzuchy Teraz coraz bardziej się do nich zbliżam. Daleko mi jeszcze... no ale

    Szczęścia życzę

    P.S. Moje Nikoniarzątko jeszcze nie przyznało się jakiej płci jest
    Pozdrawiam - Aga
    Trzaski w kuchni || Młode Trzaski
    D70s|N18-70|N50|S70-300|SB-800

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •