Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: ***

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie

    Dla mnie gatunek jest nowy, piekny i ma ciekawy behawior.
    NIe tyle testuję, co po prostu troszkę sie nim dziele z innymi.
    To wszystko.

    Dwa pierwsze z 600 plus tc 17 i z węża , więc łatwo nie było.
    "czuję jak rodzi się moc"

  2. #2
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    No cóż powiedzieć.. zajebiste to mało.. ech..

  3. #3

    Domyślnie

    Jak zwykle wymiatają. Piękny ptak.
    |N70s| N-50 1,8| N- 18-70 DX| N - 70-300 G VR| Raynox DCR-250 | Kenko Ex. Tube N/AF |

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jurgen Zobacz posta

    Dwa pierwsze z 600 plus tc 17 i z węża , więc łatwo nie było.
    Ja myślałem że to N 70-300 G
    Fotki super, a 3 to super z Plusem...
    Aparat Nikon Obiektyw Nikon Lampa Nikon

  5. #5

    Domyślnie

    Pewnie się nie znam, ale mi się podobają wszystkie tsy Gratulacje!
    D300, D70, N18-70, N70-300G, N80-400VR, S50/2.8 MACRO, S10-20/4-5.6, SB600
    http://www.fotoprzyroda.pl/
    Michał Vogelgesang

  6. #6
    puchbeary
    Gość

    Domyślnie

    Ja za kolegami - trojka!. Dwa pierwsze ... chmm... zginęły mi te ptaki na tym oceanie stąd i fotki mi nie leżą.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •