witam.
Mam nie lada problem nie dziala mi lampa w nikonie d40. otwiera sie ale mocowanie tego nie widzi i aparat uwaza ze lampa jest caly czas zamknieta... problem to to, ze nie mam gwarancjii... aparat dostalem ze stanow... moze ma ktos jakis pomysl, zapewne chodzi tylko o jakis przycisk ktory sie zwarl na stale ale nie ma pojecia gdzie go szukac...
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami