Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: pomiar swiatła

  1. #1

    Domyślnie pomiar swiatła

    witam wszystkich mam takie pytanko jaki pomiar bedzie najbardziej odpowiedni do focenia na rajdzie?? niestety niemam czasu zeby to sprawdzic a w sobote juz rajdzik Będą to moje pierwsze foty lustrem wiec dlatego pytam bardziej doswiadczonych uzytkowników

  2. #2
    Oszczędny w słowach Awatar cubix
    Dołączył
    10 2005
    Miasto
    K o ń s k i e
    Posty
    96

    Domyślnie

    ciężko powiedzieć to zależy od aparatu no i w dużej mierze od tego co się będzie fotografować ... Ludzi , widoczki czy też ludzi na tle widoczków proponuję centralnie ważony (center weightened czy jakoś tak)
    [']@] Nikon D600 //

    ..:: Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum! ::..

  3. #3

    Domyślnie

    mniemam ze bedziesz głownie focil auta. proponuje matycowy albo pomierzyc sobie wczesniej punktowym i probowac samodzielnie dobierac naswietlenie. IMO lepszy matrycowy-->jesli pogoda bedzie sie szybko zmieniac unikniesz niespdzianek
    D70|18-70|70-300|50|ZENIT TTL|HELIOS 55/2|

  4. #4
    Zasłużony Awatar ALF
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Mysłakowice Karkonosze
    Posty
    11 653

    Domyślnie

    jeśli zależy ci na ogólnej kompozycji zdjęcia to lepszy matrycowy, a jak chcesz się skupić na aucie to CW...punktowy to raczej do zdjęć trikowych i specjalnych...
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •