witam wszystkich mam takie pytanko jaki pomiar bedzie najbardziej odpowiedni do focenia na rajdzie?? niestety niemam czasu zeby to sprawdzic a w sobote juz rajdzikBędą to moje pierwsze foty lustrem wiec dlatego pytam bardziej doswiadczonych uzytkowników
![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami