To idz powiedz laborantowi ze jest głupi i ma wszy na pępku. Bo rzeczywiscie jest, D80 robi akurat w formacie analogowym 3:2, a temu smolipyskowi połamanem batem w ciemie bitym, bez most Kierbedzia w te i nazad ganianemu, pewnie wydaje się ze dostaje małpkowy 4:3 albo wręcz ma tak ustawioną maszynę na stałe.
Moja rada, albo wygarnij temu typowi zeby nauczyl sie maszyne ustawiac albo zmien LAB na taki gdzie pracują douczeni ludzie i znający sprzet na ktorym pracują.
--------
O formatach w labach w bardzo duzym skrócie http://www.kasowski.pl/kadrowanie.html
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami