Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34
  1. #1

    Domyślnie Futerko Madzi...

    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  2. #2
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    odrobinke przeszkadza mi roznica klrow dlon - twarz .. ale poza tym rewelacja..
    sliczne kolorki i tony .. prawie jak z canona

  3. #3

    Domyślnie

    Jak zwykle piękne. pozdr
    [NIKON DSLR]

  4. #4

    Domyślnie

    Świetne... nic dodać nic ująć...

    pozdrawiam
    Lu_natyk
    Noc jes domem dla wampirów, wilkołaków i lunatyków...

    Freelancer

  5. #5

    Domyślnie

    to ja tylko abym sie do czegokolwiek mogl przyczepic, to wtrace, ze troszke futeko jakby zbyt przyciezkawe w calej kompozycji wydaje sie, szczegolnie w zestawieniu z tym szczuplultkim nagim brzuszkiem ...mowie to tylko dlatego, ze poprzednie zdjecia wieksze wrazenie na mnie wywarly
    co do samych zdjec, oswietlenia, modelki, obrobki..to jak zwykle na najwyzszym poziomie i naprawde stig chcialbym kiedys takie umiec robic
    Pozdrówka Jacek ....

  6. #6

    Domyślnie

    Ja dodam, ze jak ogladam fotki Stig'a czy kilku innych osob to nigdy nie jestem zawiedziony i chcialbym miec choc kilka takich w swym dorobku.
    Jak tylko widze fotki tych osob to od razu wchodze i ogladam.
    Oceniac nie oceniam bo kompletny laik jestem

  7. #7

    Domyślnie

    bardzo ładne, podoba mi sie pierwsza fotka jeśli trzeba wybierać...

  8. #8
    Gemini
    Gość

    Domyślnie

    technicznie ... no na upartego ujdzie , a tak serio warto pooglądać , zapamiętać i próbować podobe zrobić... czepiłbym się zestawienia grubego futra z opiętością i subtelnością jeans`ów... jakoś mi to nie pasi... to tak jakby zapodać puchatą parówkę na patyku

  9. #9

    Domyślnie

    jedynka dla mnie rewelacyjna, dałbyś kiedyś jakieś zdjęcie na forum które można by pojechać krytyką
    pozdrawiam Piotr


  10. #10

    Domyślnie

    Echh..znowu się zdołowałem... i weź tu coś wrzuć do oceny jak obok takie foty Stiga czy Sailora.
    Tak na marginesie, fotki robione 85/1.4 jeśli można wiedzieć?
    opis w fazie przygotowań ...

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •