Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30
  1. #21

    Domyślnie

    Bardzo ciekawa twarz, super proporcje silnej kobiety... Ręka wygląda za sprawą braku konsekwencji w oświetleniu- na wklejoną. I tak jak dla niektórych, mogłoby jej dla mnie nie być. Nie do końca też podoba mi się przejście światła w czerń na twarzy (pogrążenie tylnej części głowy i ramion w ciemności)... Może to tylko moje dziwactwo, ale przejście to wydaje mi się zbyt krótkie. Niemniej twarz robi świetne wrażenie, a zaangażowane środki wydają się adekwatne do urody modelki

  2. #22

    Domyślnie

    Wolalbym sama twarz ale i z reka jest ok.Rewelacyjna obrobka.
    I walk through the valley of death, I will fear no evil,
    for I am the baddest, meanest mother fucker in the valley
    www.marcinmichno.com

  3. #23

    Domyślnie

    A może sama ręka?
    PS. Nie jest wklejana.
    "W prawdziwym świecie, tak jak i we śnie nic nie jest tym, czym się wydaje." D. Koontz.
    Pozdrawiam i przepraszam za brak polskich znakow w niektorych postach.

  4. #24

    Domyślnie

    A przyznam, że zrobiłem samą rękę, a właściwie dwie i wygląda(ją) fajnie

  5. #25

    Domyślnie

    Tomiu - robisz świetne foty ale powiem Ci i innym jedno. Jeszcze rok temu kogoś mniej znanego za prawie identyczną obróbkę maksymalnie zjechano... Szukam ale nie mam pojęcia jak wrócić do tamtego zdjęcia. O ile sama fota jest moim zdaniem niezła to obróbka nie leży mi kompletnie... 3 godziny? Co trwało tyle czasu? Przecież to jest tak obrobione że nie widać nic z prawdziwego mejkapu itp...
    Al "CAPONE" Bundy
    Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.

  6. #26

    Domyślnie

    Al Bundy -> mylisz się. Na skórę pieczołowicie nałożony został srebrozłoty "szpaks", który tak a nie inaczej wygląda na zdjęciu. Obróbka jest, ale to nie ona jest tutaj kluczem. Pozdrawiam!
    "W prawdziwym świecie, tak jak i we śnie nic nie jest tym, czym się wydaje." D. Koontz.
    Pozdrawiam i przepraszam za brak polskich znakow w niektorych postach.

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomiu Zobacz posta
    Al Bundy -> mylisz się. Na skórę pieczołowicie nałożony został srebrozłoty "szpaks", który tak a nie inaczej wygląda na zdjęciu. Obróbka jest, ale to nie ona jest tutaj kluczem. Pozdrawiam!
    To pokaż mi te kolorki !!! Moja żona kiedyś się upudrowała do zdjecia a później zmokła i po wyschnięciu puder dokładnie tak wyglądał

    Nie neguję tutaj klimatu zdjęcia ale to że ja nie widzę tych 3 godzin pracy...
    Al "CAPONE" Bundy
    Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.

  8. #28
    Zaziel
    Gość

    Domyślnie

    Generalnie nie za zbytnio.Prosze nie kaz mi sie rozwiajac.

  9. #29

    Domyślnie

    Al -> kiedyś Ci pokażę. :P Gwarantuję, że te 3 godziny zobaczysz.
    Zaziel -> miło, że wpadłeś.
    "W prawdziwym świecie, tak jak i we śnie nic nie jest tym, czym się wydaje." D. Koontz.
    Pozdrawiam i przepraszam za brak polskich znakow w niektorych postach.

  10. #30

    Domyślnie

    Wygląda jakbyś RODZIŁ w bólu każdy piksel. No ale chyba warto było. Szacunek.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •