Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: D40 i powergrip

  1. #1

    Domyślnie D40 i powergrip

    Coś takiego się pojawiło, warto?
    http://fotopolis.pl/index.php?n=6132

  2. #2

    Domyślnie

    bez pionowego spustu i pewnie srednio dopasowany [chocby materialem]

    srednio by mi sie widzialo

  3. #3

    Domyślnie

    Za 479 zl? Ktoś chyba upadł tam na główkę.

    Dodatkowo ciekawi mnie jak wyglada wymiana akumulatora, w przypadku jesli ten zintegrowany, czyli niewyciaglany bez uzycia srodkow oblężniczych, dokona zywota i żadne, najdluzsze nawet ładowanie nic juz nie pomoze. Konkretnie, czy tam w srodku siedzi cos znormalizowanego, co nie spowoduje ze grip po kilku miesiacach bedzie sie nadawal tylko do kosza.
    Ostatnio edytowane przez Kekacz ; 23-07-2007 o 15:07
    Dziewiąty najstarszy użytkownik forum.
    Sansa Clip 4 GB + Sennheiser PX100 II
    kekacz.blogspot.com

  4. #4

    Domyślnie

    no i niewymienialna bateria - 300 ładowań i do kosza

    po 2000 zdjęć na ładowanie to tylko 600000 zdjęć !

    ######################
    D50 | T17-50 | 55-200VR | T90

  5. #5

    Domyślnie

    poza tym D40 jest na tyle mały -> wąski, że wydłużanie go w pionie może dla niektórych ludzi pogorszyć ergonomię... znam 2 czy 3 osoby, które 2 tygodnie po kupnie odsprzedawały gripa do C. 350D... Nie każdym to odpowiada przy małych aparatach...
    Pozdrawiam, Kuba

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •