Coś takiego się pojawiło, warto?
http://fotopolis.pl/index.php?n=6132
Szukaj
Coś takiego się pojawiło, warto?
http://fotopolis.pl/index.php?n=6132
bez pionowego spustu i pewnie srednio dopasowany [chocby materialem]
srednio by mi sie widzialo
Za 479 zl? Ktoś chyba upadł tam na główkę.
Dodatkowo ciekawi mnie jak wyglada wymiana akumulatora, w przypadku jesli ten zintegrowany, czyli niewyciaglany bez uzycia srodkow oblężniczych, dokona zywota i żadne, najdluzsze nawet ładowanie nic juz nie pomoze. Konkretnie, czy tam w srodku siedzi cos znormalizowanego, co nie spowoduje ze grip po kilku miesiacach bedzie sie nadawal tylko do kosza.
Ostatnio edytowane przez Kekacz ; 23-07-2007 o 15:07
no i niewymienialna bateria - 300 ładowań i do kosza
po 2000 zdjęć na ładowanie to tylko 600000 zdjęć !
![]()
######################D50 | T17-50 | 55-200VR | T90
poza tym D40 jest na tyle mały -> wąski, że wydłużanie go w pionie może dla niektórych ludzi pogorszyć ergonomię... znam 2 czy 3 osoby, które 2 tygodnie po kupnie odsprzedawały gripa do C. 350D... Nie każdym to odpowiada przy małych aparatach...
Pozdrawiam, Kuba
Skontaktuj się z nami