Właśnie stałem się szczęśliwym posiadaczem nowego "lusterka" - D780. Ku mojemu zaskoczeniu nie można kupić szkła LARMOR / GGS do tego modelu. Orientuje się ktoś może, czy któryś z nowszych modeli (bezluster) ma dokładnie takie szkło jak D780?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami