Brakowało mi takiego wątku, może się przyjmie.

Plotkuje się, że pod koniec roku ma się pojawić RF 20-70mm F2.8L IS VCM, będzie to następca RF 24-70 F2.8L IS USM.

R7II zapowiada się na potwora wśród APS-C - 39MP*, warstwowa matryca. Premiera maj/czerwiec.
*tak, wiem, że Fuji ma XH2