Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie TECNO Modular Phone

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Modular-Magnetic-Interconnection-Technology-1-820x461.jpg
Wyświetleń:	37
Rozmiar:	53,1 KB
ID:	94100

    Niektórzy pewnie pamiętają Caira - aparat Mikro Cztery Trzecie z Nano Banana, który można było podłączyć do iPhona. Na MWC 2026 chińska marka TECNO odsłoniła koncept niezwykłego smartfona o ekstremalnej cienkości i modularnej konstrukcji. To nie gotowy produkt, ale wizja przyszłych możliwości, która łączy elegancki design z nowym podejściem do rozbudowy funkcji telefonu.
    • Niesamowicie cienki „core” – zaledwie ~4.9 mm grubości
    • Modular Magnetic Interconnection Technology – precyzyjna technologia magnetyczna i „pogo-pinowe” styki pozwalają magnetycznie przypinać moduły bez robienia telefonu grubszych jak cegła.
    • Moduły zwiększające możliwości – m.in. zewnętrzna bateria 3000 mAh, teleobiektyw, kamera akcji, mikrofon, głośnik czy wzmacniacz sygnału, które komunikują się z telefonem przez Wi-Fi/Bluetooth/mmWave.
    • Moduły wykorzystują ekran główny jako „elektroniczny wizjer”, co daje bardziej elastyczne podejście do fotografii i filmowania.


    Was zapewne najbardziej zaciekawi Tecno Telephoto Lens, czyli moduł w formie uchwytu przypominającego aparat, który zapewnia zoom 10–20x i korzysta z własnego sensora wyposażonego w optyczną stabilizację obrazu (OIS).
    Projekt jest jak na razie wizją koncepcyjną, bez potwierdzonych planów komercjalizacji.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image_5003493_35364109-820x461.jpg
Wyświetleń:	36
Rozmiar:	34,4 KB
ID:	94101

    z pozdrowieniami - Krzysiek
    Nikon Z6 + Zf + Z9 + N14-24/2.8S + N24-70/2.8S + N70-200/2.8G VR II + N35/1.8S + N50/1.8S + 75/1.5 + N85/1.8S + N105/1.4E

  2. #2

    Domyślnie

    Motorola miała podobny pomysł x lat temu. Ktoś jeszcze w ogóle pamięta?
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez OjTam Zobacz posta
    Motorola miała podobny pomysł x lat temu. Ktoś jeszcze w ogóle pamięta?
    Moto Mods? Ja jeszcze pamiętam Project Ara od Google

    Artykuł o Tecno na PetaPixel:
    https://petapixel.com/2026/03/03/tec...g-a-dead-idea/
    z pozdrowieniami - Krzysiek
    Nikon Z6 + Zf + Z9 + N14-24/2.8S + N24-70/2.8S + N70-200/2.8G VR II + N35/1.8S + N50/1.8S + 75/1.5 + N85/1.8S + N105/1.4E

  4. #4

    Domyślnie

    Figa z tego wyjdzie, coś czuję.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  5. #5
    cdc
    Gość

    Domyślnie

    Ten ogór ma przynajmniej ekwiwalent 800mm?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Nikon-1-V3-with-Nikkor-70-300mm-f4.5-5.6-VR.jpg
Wyświetleń:	27
Rozmiar:	64,6 KB
ID:	94106

Podobne wątki

  1. [Pilne] Pomoc z windows phone potrzebna
    By Strus in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 04-09-2015, 12:22
  2. Cisco IP Phone 7925G pomocy...!
    By Pienia in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 24-02-2012, 01:02
  3. [ Krajobraz ] E.T. phone home
    By loki_p in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 09-02-2010, 00:31
  4. [ Architektura ] Phone by Mario
    By ranbir kapoor in forum Architektura
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 30-01-2007, 09:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •