Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29
  1. #1

    Domyślnie Canon Retro - model A / model B

    Na CP+ firma Canon zaprezentowała dwa koncepcyjne modele z matrycą 6MP.
    Idą o krok dalej niż Nikon z Zfc i Zf?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	66783fc5gy1ianpo21up5j26ao4qo4r0.jpg
Wyświetleń:	110
Rozmiar:	242,4 KB
ID:	93915
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Canon-retro-concept-camera-2026-CP-show-2.jpg
Wyświetleń:	6
Rozmiar:	192,8 KB
ID:	93917
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Canon-retro-concept-camera-2026-CP-show-5.jpg
Wyświetleń:	7
Rozmiar:	189,8 KB
ID:	93918
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Canon-retro-concept-camera-2026-CP-show-4.jpg
Wyświetleń:	105
Rozmiar:	94,9 KB
ID:	93916
    z pozdrowieniami - Krzysiek
    Nikon Z6 + Zf + Z9 + N14-24/2.8S + N24-70/2.8S + N70-200/2.8G VR II + N35/1.8S + N50/1.8S + 75/1.5 + N85/1.8S + N105/1.4E

  2. #2

    Domyślnie

    Chyba nawiązali współpracę z Shenzhen Sonida Digital Technology
    SONY A7III ; SONY A3000 Full Spectrum

  3. #3
    cdc
    Gość
    Ostatnio edytowane przez cdc ; 26-02-2026 o 11:06

  4. #4

    Domyślnie

    Patrząc na taki wytwór techniki przypomina mi się dowcip o samochodzie Syrenka.
    Po zniesieniu żelaznej kurtyny użytkownik udaje się na zgniły zachód i parkując w jakimś mieście napotkał grupkę ciekawskich.
    -Przepraszam, silnik też Pan sam zrobił?
    Camera Obscura, DX, FX, XXX

  5. #5

    Domyślnie

    Śmieszkujecie widzę, ale na CP+ było to bardzo oblegane miejsce
    Czy to będzie nowy trend?

    PetaPixel: "The response has been significant, however, and it was one of the most popular spots across the entire CP+ venue."
    DigitalCameraWorld: "I hope that the reception to the Analog Concept Camera is as warm as it felt on the show floor, because this is a product I would love to see come to market!"
    z pozdrowieniami - Krzysiek
    Nikon Z6 + Zf + Z9 + N14-24/2.8S + N24-70/2.8S + N70-200/2.8G VR II + N35/1.8S + N50/1.8S + 75/1.5 + N85/1.8S + N105/1.4E

  6. #6

    Domyślnie

    Fajne, chętni na nie z pewnością się znajdą.
    Duże i stare: Nikon D1, D3, D600, D700, Kodak DCS Pro-14N ! Z5 ! Olympus OMD E-M1 ! Leica X1 ! Samsung NX20 ! Pentax 645D ! i różne ładne analogi
    Albo zdjęciowo: https://www.instagram.com/caban_rafal/ albo Sportowo: https://rmc-biega.pl/

  7. #7
    cdc
    Gość

    Domyślnie

    Tak piszą

    Możliwość fotografowania, patrząc na rzeczywisty obraz wyświetlany na ekranie
    System wizjera na poziomie talii
    podczas fotografowania

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot 2026-02-26 at 11-56-23 canon_concept_cpplus2026_02.jpg (obraz JPEG 1920×1280 pikseli.png
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	1,81 MB
ID:	93928


    Full size screen -to matówka.

    Żeby działało Camera module to musi być matryca z obiektywem -która robi zdjęcia z matówki.

    Jest to metoda żeby utrwalić obraz rzutowany na duży ekran / matówkę z np. bardzo małą głębią ostrości za pomocą malutkiej matrycy.


    Mam coś podobnego.


    ...Nie tylko ja:

    Ostatnio edytowane przez cdc ; 26-02-2026 o 13:22

  8. #8

    Domyślnie

    Są miłośnicy LOMO to i na to się znajdą, moja córka targa Instaxa, na Fuji ma Yangnuo, filmy kręci na Hi8, czym gorzej tym lepiej. Sam się bawię w pinhola.
    Tylko myfriendsy już to zrobiły i cenowo nie będzie to zachęcające.

    https://goods-vod.kwcdn.com/goods-vi...1gs2CV.f30.mp4


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zrzut ekranu 2026-02-26 o 12.29.13.png
Wyświetleń:	4
Rozmiar:	1,80 MB
ID:	93929
    Camera Obscura, DX, FX, XXX

  9. #9
    cdc
    Gość
    Ostatnio edytowane przez cdc ; 26-02-2026 o 14:47

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RMC Zobacz posta
    Fajne, chętni na nie z pewnością się znajdą.
    "Każda potwora znajdzie swego amatora."

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Przyroda ] Model....
    By gatewayfl in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 09-07-2020, 19:13
  2. Co to za model F4 ?
    By foveon in forum Nikon - aparaty analogowe
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 08-05-2014, 12:03
  3. [ Portret ] top model
    By nonnatus in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 13-03-2012, 17:38
  4. [ Glamour/Beauty ] model
    By rafael in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 16-08-2009, 09:25
  5. model
    By glisek in forum Plenery i warsztaty rok 2007 (Puszcza Białowieska, Gołuń - Wdzydze, Axalp, Bory Tucholskie)
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 10-02-2007, 10:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •