Szukaj
@Leon13th
Bardzo ciekawe zjawisko... witalna i energiczna artystyczna dusza. Jest klimacik.
Jakbyś napisał coś więcej o samej osobie i o Jej twórczości, wątek mógłby ożyć.
Swoją droga słabo, że - zwłaszcza - pierwszy kadr nie doczekał się komentarzy.
Warto byłoby dotknąć światłocienia na twarzy, na nodze.
Skontaktuj się z nami