Mam okazję ze ok. 150 - 200 zł nabyć drogą zakupu Minoltę X 700. Chciałbym zebrać opinie o tym korpusie. Czy ktoś z Was miał okazję pracować na tym sprzęcie? Znam jego parametry techniczne, interesują mnie opinie użytkowników. Z góry dziękuję![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami