Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cybulski Zobacz posta
    To jest tzw "syndrom nikoniarzy", fajny obiektyw ale wolałbym mniejszy, fajne body ale nie dodali tam czegoś co bym wolał. Fajna modelka, ale po co te tatuaże. Nie skupiacie się na pozytywach, drążąc minusy, o które i tak otoczenie nie dba, poza wąskim kręgiem kilku dinozaurów, sam nim jestem z racji daty urodzenia, jednak taki sposób myślenia jest mi zupełnie obcy.
    To jest stawianie siebie w centrum, nie zdając sobie sprawy, że otoczenie o to nie dba. Duzo wpisów, dużo pisania, dyskusji o mało ważnych z punktu widzenia fotografi sprawach, podczas gdy ten cały "zmarnowany" czas należaloby przeznaczyć na realne działanie w fotografii, nie kiedyś tam, ale dziś teraz, już.

    Strasznie to negatywne i deprecjonujące. Nie zgadzam się z tym, żeby cokolwiek takiego było cechą odrębną nikoniarzy.

    Rysunek dla uwagi



    F70, F100, S5Pro, Z6III, S 10-20, N24 2.8D, N35 1.8G, N50 1.8D, N85 1.8D, N180 2.8D, N24-120 4S, V20/2.8.
    Metz 40MZ3i, Metz 54MZ4i, Sony A5000 i A6600.
    ex - F3HP, F80s, D100, D610, N18-200, A6300

  2. #22

    Domyślnie

    Wyjąłes kawałek wypowiedzi z całego wpisu przez co traci się kontekst. A to przecież była cześć odpowiedzi na poprzedni wpis a nie stwierdzenie apriori.

    Przy czym rysunkiem dla uwagi, potwierdzasz poniekąd istnienie takiego syndromu, jak on działa, nazwijmy go delikatniej, szukaniem dziury w całym, aby nikt nie czuł się urażony.

    Wg posiadanych body, jedno na 4, to u mnie Nikon, więc w 25% jestem nikoniarzem, 50% canoniarzem, reszta pozostaje dla Sony, 25%.
    Po szklarni licząc te proporcje są trochę inne, musiałbym dokonać stosowanych matematyk.
    Ostatnio edytowane przez cybulski ; 29-11-2025 o 23:46
    linktr.ee/zbigniewurban5150 |Canon R5 R, SigmyArt EF 35/1.4 50/1.4, 7A50/1.1, VM Nokton 40/1.4SC, EFy 50L 85L 135L 16-35/4L, RFy 24-105/4L 70-200/2.8L 16/2.8 50/1.8 ||A73 24-105/4 28/2, SY 35-150/2-2.8 14/2.8 35/1.4, T28-200/2.8-5.6||Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar 55/1.8||iPhone 14 PRO|

  3. #23

    Domyślnie

    https://arteportia.pl/
    jest tam nawet moduł automatycznego przeniesienia portfolio z MM do arteportia.pl
    myślę co piszę

  4. #24

    Domyślnie

    O proszę
    Dzięki za info! Prześlę ten link dalej.
    Nikon Z6III | Viltrox 20/2.8 AIR | Nikkor Z 35/1.4 | Viltrox 85/2 EVO | Nikkor Z 24-105/4-7.1
    Moja galeria: https://flickr.com/photos/maciej_k/

  5. #25

    Domyślnie

    otrzymałem zaproszenie w wiadomości na mm link do https://7px.pl.
    linktr.ee/zbigniewurban5150 |Canon R5 R, SigmyArt EF 35/1.4 50/1.4, 7A50/1.1, VM Nokton 40/1.4SC, EFy 50L 85L 135L 16-35/4L, RFy 24-105/4L 70-200/2.8L 16/2.8 50/1.8 ||A73 24-105/4 28/2, SY 35-150/2-2.8 14/2.8 35/1.4, T28-200/2.8-5.6||Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar 55/1.8||iPhone 14 PRO|

  6. #26

    Domyślnie

    Na forum MM twórca 7px napisał, że wdraża możliwość wyszukiwania osób do współpracy i jest otwarty na sugestie zmian.
    Z poważaniem - Michu, Licencjonowany Pogromca Vampirów :)=

  7. #27
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 302

    Domyślnie

    I się zamkło.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Podobne wątki

  1. Jest nowe maxmodels
    By ThomasVoland in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 63
    Ostatni post / autor: 09-04-2013, 22:04
  2. Nasze profile na MaxModels
    By coroner in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 26-06-2010, 18:10
  3. Serwis modelek podobny do maxmodels
    By asche in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 21-05-2010, 17:14
  4. Maxmodels - najpiękniejsza rzecz pod słońcem ?
    By Zbigniew in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 133
    Ostatni post / autor: 18-04-2010, 15:44

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •