Cytat Zamieszczone przez capo-di_tutti-capi Zobacz posta
Jakbyś miał możliwość po EOS R kupienia nowego modelu z matrycą 33Mpix, to nie pchałbyś się w R5?
Nie to nie tak, 45mpix to jest super rodzielczość i bdb matryca.
Mając do wyboru te oba aparaty, gdyby nawet R6 miało górę body jak R/R5, nadal wybrałbym R5.