Obiektyw nie ma u nas tematu, a ukazała się fajna recenzja od Frosta:
Szukaj
Obiektyw nie ma u nas tematu, a ukazała się fajna recenzja od Frosta:
z pozdrowieniami - KrzysiekNikon Z6 + Zf + Z9 + N14-24/2.8S + N24-70/2.8S + N70-200/2.8G VR II + N35/1.8S + N50/1.8S + 75/1.5 + N85/1.8S + N105/1.4E
Poziom dystorsji i winiety sprawił, że uśmiechnąłem się do monitora
To wygląda trochę tak, jakby Canon zaadoptował do pełnej klatki obiektyw zaprojektowany pod aps-c
Go Canon!![]()
Ostatnio edytowane przez BeatX ; 31-03-2026 o 10:23
Nikon Z6III | Viltrox 20/2.8 AIR | Nikkor Z 35/1.4 | Viltrox 85/2 EVO | Nikkor Z 24-105/4-7.1
Moja galeria: https://flickr.com/photos/maciej_k/
Ojtam ojtam, może i ma wady, ale przynajmniej dużo kosztuje.
This is my camera. There are many like it, but this one is mine. My camera is my best friend. Without my camera I am useless. Without me, my camera is useless. I must fire my camera true. And I will!
Skontaktuj się z nami