Juz R6II swietnie pod tym wzgledem wypadał,pomimo matrycy nie stackowanej i bez jakiegos marketingu,to jest na poziomie Nikona Z6iii z jego "semistacked" matrycą. Ciekawe jak DR tej nowej matrycy z R6 III....