Hej!
Potrzebuję małej porady sprzętowej. Używam obecnie AF Zoom (28–80 mm) z Minoltą Dynax 5 i w pełnym słońcu spisuje się świetnie, ale przy gorszym świetle wypada przeciętnie.
Zastanawiam się nad zakupem jaśniejszej stałki, np. AF Minolta 50 mm f/1.7 lub f/1.4. Czy faktycznie różnica w jasności i jakości zdjęć jest tak odczuwalna, jak piszą?
Warto pójść w tym kierunku?
Z góry dziękuje za odpowiedzi i pomoc
Sara
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami