Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Cudo

Podobne wątki

  1. Co to za cudo ?? VIVITAR ZL-1
    By H1TM4N1500 in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 16:22
  2. Pomóżcie rozpoznać to cudo <18-105 f/2.5>
    By Grochu7 in forum Obiektywy 24-75mm
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 06-02-2014, 23:20
  3. 70-200 2.8 VR to cudo
    By Tomek_R in forum Teleobiektywy od 70 >
    Odpowiedzi: 497
    Ostatni post / autor: 23-11-2009, 23:56
  4. Wallimex 85/1.4- co to za cudo?
    By superkomornik in forum Teleobiektywy od 70 >
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 10-01-2009, 15:13
  5. 18-200VR to cudo ;-)))
    By BugsBunny in forum Obiektywy 24-75mm
    Odpowiedzi: 75
    Ostatni post / autor: 12-07-2007, 08:54

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •