Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Inproject Texel Airshow

    Witam

    w tym watku bede pokazywal zdjecia wraz z postepem obrobki.
    jako pierwszy do skometowania idzie Agusta AB412SP

    jest to moj pierwszy airshow i niestety musze stwierdzic ze czeka mnie zakup dluzszego szkielka typowego do takich celow.

    polozenie pokazow nie jest sprzyjajace spotterom poniewaz wszystko odbywa sie pod slonce ale dzieki akredytacji dalo rade to jakos zniwelowac choc w bardzo malym stopniu.

    1.
    2.

    goraco zapraszam do kometowania
    pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    po tych fotkach nie widac by brakowalo dluzszego szkielka, wrecz przeciwnie
    dwojka fajna

  3. #3

    Domyślnie

    brakuje i to bardzo z 70-300 to smichu bylo co nie miala kiedy stalem na stanowisku z press... weszyscy ze stalkami, 2/3 korpusami a ja 70-300

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fotograf Zobacz posta
    brakuje i to bardzo z 70-300 to smichu bylo co nie miala kiedy stalem na stanowisku z press... weszyscy ze stalkami, 2/3 korpusami a ja 70-300
    Ach - więc chodzi o względy prestiżowe. Rozumiem.
    Krzysztof Paszkiewicz

  5. #5

    Domyślnie

    i nie tylko gubiacy sie af, mydelko,'' nieuzyteczne'' 300mm, jakosc zdjec przy dlugim koncu, czasem sobie przejedzie przez cala skale ostrosci a ten momet ktory chcialem zlapac juz dawno minol

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fotograf Zobacz posta
    brakuje i to bardzo z 70-300 to smichu bylo co nie miala kiedy stalem na stanowisku z press... weszyscy ze stalkami, 2/3 korpusami a ja 70-300
    jezdze na te pokazy od dosc dawna lotnicze w sensie
    zawsze z 70-300 w roznych wersjach
    obok mnie ludzie prawie z teleskopami astro
    tylko jakos pozniej... nie widac tych rewelacyjnych fotek
    pamietaj, oko sie liczy i efekt koncowy a nie wypasiony sprzet w rekach kogos, kto mysli ze tylko max zblizenie = sukces
    dluga stalka na pokazach to wg mnie porazka
    czasem trzeba szerzej casem weziej
    70-300 jest super do tych akcji
    50-500 moze by i byl idealna ogniskowa
    ale to albo tania beznadzieja albo dobry cholernie drogi zakres
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

  7. #7

    Domyślnie

    50-500 to podobno calkiem sympatyczny obiekty na pokazy ale mysle nad takiem rozwiazaniem 70-300 zostawie napewno a dokupie af-s 300/4 plus ewentualnie jakis konwerter ale to z czasem sie zoabczy i musze to spokojnie przemyslec

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hesja Zobacz posta
    obok mnie ludzie prawie z teleskopami astro
    tylko jakos pozniej... nie widac tych rewelacyjnych fotek
    pamietaj, oko sie liczy i efekt koncowy a nie wypasiony sprzet w rekach kogos, kto mysli ze tylko max zblizenie = sukces
    Podobne wrażenia mam z imprez sportowych czy eventów - cała kupa białych "teleskopów" a jak potem popatrzeć po stronkach agencyjnych kupa szkła zamienia się w kupę g.... zamiast zdjęć. Wystarczy popatrzeć jak nasi forumowi koledzy robią foty z 70-300VR - wielu z nich nie powstydziłoby się fachowe wydawnictwo. Sprzęt to sprawa wtórna, ważne co jest pod czaszką

  9. #9

    Domyślnie

    To moze ja sie wypowiem co do zdjec

    1. git. Swietnie uchwycony ruch wirnika. Jedynie przeszkadza mi jakis dziwny fioletowy zafarb. Albo mam cos z oczami. Mozna by sie klocic o ogon i koncowke flagi, ale dam spokoj

    2. Niezle, ale z deczka nieostre. Na pewno wyostrzyles po zmniejszeniu?

    Pokaz wiecej!
    Pozdrawiam,
    Paweł
    Kilka zdjęć...
    D750&D200, N50f1.8G, Ta28-75/2.8, To12-28/4, N70-300VR

  10. #10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •