Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11

    Domyślnie

    Pewna sprzeczność, skoro nikt nie używa i te karty padają, to po co ktoś miałby je podrabiać?

    Ja używam Lexara, dawno temu miałem XQD, teraz mam 2 szt SDXC II. Działały i działają bez zarzutu.

  2. #12

    Domyślnie

    @poste

    Uściślijmy coś, żeby nie zrobił się tu cyrk...
    Napisałem że "nie znam nikogo" co z kolei nie znaczy że "nikt nie używa".

  3. #13

    Domyślnie

    To już znasz, przynajmniej nick z forum

  4. #14

    Domyślnie

    @poste

    Co więcej, kibicuję żeby u Ciebie działały jak najdłużej. Nie ma nic gorszego, niż monopol lub oligopol na danym obszarze.

  5. #15

    Domyślnie

    Karty jak karty, jak dla mnie znana firma z jakąś tradycją, dobra cena w kategorii szybkość/pojemność i tyle.

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez poste Zobacz posta
    Karty jak karty, jak dla mnie znana firma z jakąś tradycją, dobra cena w kategorii szybkość/pojemność i tyle.
    Odkąd w 2017 Lexara kupił chiński Longsys (choć to nie jest jakaś firma krzak i sam miałem tej firmy kartę i czytnik XQD kupione niedługo po premierze Z6, czyli już po przejęciu) jakoś mam mniejsze zaufanie do tej marki. Rok później ProGrade został założony podobno przez byłych dyrektorów technicznych Lexara.
    Z drugiej strony mam jedną kartę CFe Sony i dwie CFe 512GB Transcend - mało znana u nas tajwańska firma, która działa od 1988r. Kupiłem je tylko dlatego, bo cena była okazyjna w stosunku do konkurencji. Działa i ani razu nie zrobiła żadnego psikusa. Tak więc i ten chiński Lexar powinien normalnie działać.
    z pozdrowieniami - Krzysiek
    Nikon Z6 + Zf + Z9 + N14-24/2.8S + N24-70/2.8S + N70-200/2.8G VR II + N35/1.8S + N50/1.8S + 75/1.5 + N85/1.8S + N105/1.4E

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 16-05-2016, 21:27
  2. Co "umiera" D70s czy karta???
    By v2conect in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 13-10-2010, 22:25
  3. Odpowiedzi: 95
    Ostatni post / autor: 05-10-2010, 08:26
  4. Karta dźwiękowa "pali" mikrofon?
    By ku6i in forum Komputery
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 27-03-2010, 21:50
  5. "FOR" Problem z kartą pamięci (???)
    By Natalia in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 05-04-2009, 10:45

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •