Szukaj
z pozdrowieniami - KrzysiekNikon Z6 + Zf + Z9 + N14-24/2.8S + N24-70/2.8S + N70-200/2.8G VR II + N35/1.8S + N50/1.8S + 75/1.5 + N85/1.8S + N105/1.4E
No i ten wątek przypomniał mi że... nie zdążyłem na EXPOzycji dotknąć tej Sigmy. A to w sumie jedyne co na tym stanowisku co mnie mogło zainteresować i dlatego wciąż przechodziłem obok.
z pozdrowieniami - KrzysiekNikon Z6 + Zf + Z9 + N14-24/2.8S + N24-70/2.8S + N70-200/2.8G VR II + N35/1.8S + N50/1.8S + 75/1.5 + N85/1.8S + N105/1.4E
Miałem 100 lat temu taki mały kompakcik HP. Też był podobnie prostokątny![]()
Duże i stare: Nikon D1, D3, D600, D700, Kodak DCS Pro-14N ! Z5 ! Olympus OMD E-M1 ! Leica X1 ! Samsung NX20 ! Pentax 645D ! i różne ładne analogi
Albo zdjęciowo: https://www.instagram.com/caban_rafal/ albo Sportowo: https://rmc-biega.pl/
Odkopię po przeszło roku.
Sigma BF w mocno niecodziennej sytuacji:
Jest też porównanie z S1II i baardzo ciekawy tekst pod koniec.
Ktoś kupił to body?
@OjTam
Sam fakt iż taka mała mydelniczka potrafi zasilić spory teleobiektyw jest dosyć zaskakujący...
Skontaktuj się z nami