No jest płaska i właśnie przez to mniejsza. Sobie przejrzałem fotki i chyba rozumiem o co chodzi z tym "prawdziwym" unibody Sigmy. Na przykładzie Leica T, to L tylną ściankę ma przykręcaną a u Sigmy jest wycięta z tego samego kawałka. Myślę, że coś takiego faktycznie ciężko się obrabia, ale czy ma to jakieś znaczenie dla fotografa to śmiem wątpić. Chyba jednak bardziej sztuka dla sztuki.
![]()
Szukaj




Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami