Close

Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 71

Wątek: OM System OM-3

  1. #61

    Domyślnie

    Dobrze wiedzieć że to 40mm f1.2, ja zdjęcie tego zestawu wrzuciłem do Google Lens i jakimś cudem Google zidentyfikowało obiektyw jako Nokton 50mm f/1.0.
    Marcin
    Sony / Nikon

  2. #62

    Domyślnie

    Mój ogarnął:


    przy okazji podrzucając kilka reklam innych, ale ogarnął.

    Inna sprawa, że jest w nazwie pliku.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  3. #63

    Domyślnie

    z pozdrowieniami - Krzysiek
    Nikon Z6 + Zf + Z9 + N14-24/2.8S + N24-70/2.8S + N70-200/2.8G VR II + N35/1.8S + N50/1.8S + 75/1.5 + N85/1.8S + N105/1.4E

  4. #64
    cdc
    Gość

    Domyślnie

    OM odgrzał też stare konstrukcje obiektywów

    https://www.bhphotovideo.com/c/compa...EG_1837482-REG

    https://www.bhphotovideo.com/c/compa...EG_1431710-REG

    fajne takie -nie za tanie

  5. #65

    Domyślnie

    Ciekawe jest to, że w amerykańskim sklepie obiektywy om system są droższe niż na polskojęzycznej stronie om system już w złotówkach. Ale generalnie racja obiektywy przed odgrzaniem były tańsze

  6. #66

    Domyślnie

    Dziwne... Chociaż może doszli do tego, że w PL zarabia się jednak odrobinę mniej?
    Jeszcze jedno, bo nie sprawdzałem - doliczyłeś te 10% taxu do cen w US?

  7. #67
    cdc
    Gość

    Domyślnie

    Szlachta nie płaci
    Vatu.

    Dla 10% to się nie opłaca nawet
    karuzeli rozkręcać.

  8. #68

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robcio.m Zobacz posta
    Ale generalnie racja obiektywy przed odgrzaniem były tańsze
    Za to są do\uszczelniane. Nad 25 się zastanawiam z tego powodu.

  9. #69

    Domyślnie

    Obejrzałem sobie jakieś filmiki na yt. Pomijając ze to 4/3, bo to ogólnie wada że tak powiem "mentalna" to do street foto wygląda interesująco.
    I ten tryb możliwy pikselshift 50mpix z ręki.
    linktr.ee/zbigniewurban5150 |Canon R5 R, SigmyArt EF 35/1.4 50/1.4, 7A50/1.1, VM Nokton 40/1.4SC, EFy 50L 85L 135L 16-35/4L, RFy 24-105/4L 70-200/2.8L 16/2.8 50/1.8 ||A73 24-105/4 28/2, SY 35-150/2-2.8 14/2.8 35/1.4, T28-200/2.8-5.6||Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar 55/1.8||iPhone 14 PRO|

  10. #70

    Domyślnie

    W kwestii technicznych i możliwości tego aparatu do oferowanej ceny jest żenująca,
    zresztą przeczytałem sporo tu słusznych, obiektywnych wniosków na ten temat i w skrócie jest to typowe naciąganie klienta.
    Jakoś te retro w cyfrówkach jest mi całkowicie obojętne.
    Aparat ma być funkcjonalny i wygodny a te retro przeważnie nie mają porządnego lub w ogóle nie posiadają chwytu/Gripu z przodu jak właśnie w przypadku tego Olypmusa.
    Jak już miałbym wybierać retro to wiele ładniejszy od tego czegoś jest Nikon Zf nie wspominając o jego zdecydowanie lepszej specyfikacji.

Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. system SCA 300
    By Alicja in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 04-01-2016, 03:22
  2. Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 04-04-2011, 00:40
  3. D70 + system M42
    By mihow in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 23-02-2008, 16:04
  4. następny system
    By Jacek_Z in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 15-08-2007, 21:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •