A wziąłem sobie starego rawa z 6d, gdzie mam niebo i kiedyś dxo zrobił mi coś podobnego, takie schodki. To była wersja dxo 3. Obecnie nie umiem na tym samym rawie powtórzyć tego w dxo7, aby był taki sam defekt na niebie. Różne opcje odszumiania sprawdziłem i zapis do jpg. Może cos poprawili w oprogramowaniu albo w gererowaniu jpgow.
Szukaj





Skontaktuj się z nami