Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 40
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Czyli mam wchodzić na VPN, podawać się za Murzyna z Nigerii, albo Khmera z Azji, żeby oglądać "własny", polski mecz? Chyba coś nie halo... Nie no, żarty, ale lubię się podroczyć.
    Ale co tu nie rozumiec?
    Panie globalizacja
    Mieszkasz w Stanach i musisz podawac sie za Khmera z Azji zeby obejrzec mecz z Europy z Polakami.
    Tak to ma dzialac w dzisiejszym swiecie
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Czyli mam wchodzić na VPN, podawać się za Murzyna z Nigerii, albo Khmera z Azji, żeby oglądać "własny", polski mecz? Chyba coś nie halo... Nie no, żarty, ale lubię się podroczyć.

    Chociaż w jednej opcji trochę mniej lubię, bo jak przyjdzie kolega @cz4rnuch, zbije swoimi argumentami, to moje droczenie i tak psu na budę...
    Ja tam nie wiem w czym masz problem, chcesz oglądać Polską telewizję to podajesz się za Polaka z Polski, nie musisz za Murzyna z Nigerii
    Przecież jak jesteś w Polsce (bywasz?) i chcesz oglądać Amerykański Netflix czy inny Peacock, to tak samo musisz odpalić VPN i podawać się za... Amerykanina z Ameryki
    Marcin
    Nikon Z9, Z8, Z7II, Sony A1, A7RV, A7RIII, Canon R5

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Ale co tu nie rozumiec?
    Panie globalizacja
    Tak to ma dzialac w dzisiejszym swiecie
    A_ić_Pan...

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez m_a_g Zobacz posta
    Przecież jak jesteś w Polsce (bywasz?) i chcesz oglądać Amerykański Netflix czy inny Peacock, to tak samo musisz odpalić VPN i podawać się za... Amerykanina z Ameryki
    No bywasz... Dobra, już nic nie mówię, bo sport mnie średnio interesuje, choć może czasem bym coś obejrzał. Tylko muszę sprawdzić telewizor, czy jeszcze działa, bo odpalam go regularnie na Sylwestra co roku, żeby obejrzeć fajerwerki w Chicago. I tyle...

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez m_a_g Zobacz posta
    Dziękuję bardzo, działa bardzo dobrze!




    @Ligo wszystko działa, tylko VPN trzeba włączyć
    Załącznik 80727
    Elegancko!
    Z5 + 24-200S + 105S
    D7200 + S17-50/2.8 + AF-P 70-300 + N200-500

  5. #15

    Domyślnie

    https://sport.tvp.pl/transmisje

    meczyki na żywo, bardzo dobra jakość jak na transmisje online i to że to TVP
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    https://sport.tvp.pl/transmisje

    meczyki na żywo, bardzo dobra jakość jak na transmisje online i to że to TVP
    Dupa tam nie meczyki, widzę że TVP nie ma pojęcia o platformach streamingowych - nie są przygotowani na to że ludzie oglądają.
    Teraz jest mecz Polska - Holandia, ani strona TVP Sport, ani streaming na vod.tvp.pl zwyczajnie nie działa - wyskakuje komunikat o przeciążeniu serwera TVP...
    Marcin
    Nikon Z9, Z8, Z7II, Sony A1, A7RV, A7RIII, Canon R5

  7. #17

  8. #18

    Domyślnie

    Biedna ta TVP, problemy techniczne, ataki (rzekome) DDOS, a streaming w TVN i Polsacie mi działa bez problemu.
    Nie wiem po co wykupowali prawa do transmisji (do tego na wyłączność w PL) kiedy zwyczajnie nie umieją tego obsłużyć.
    TVP chyba ciągle żyje w przekonaniu że przeciętny odbiorca ogląda programy na telewizorku podłączonym do anteny napowietrznej na ogródku działkowym przy grillu
    Marcin
    Nikon Z9, Z8, Z7II, Sony A1, A7RV, A7RIII, Canon R5

  9. #19

    Domyślnie

    Na aplikacji na androidzie wszystko działa normalnie TVP Sport
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700

  10. #20

    Domyślnie

    No to zazdroszczę. Bo u mnie też działa, ale dopiero teraz, czyli po meczu. W trakcie meczu nie dało się wejść ani na stronę internetową (po kilkudziesięciu sekundach oczekiwania serwer wyrzucał błąd) ani przez apkę na androidzie.
    Czyli obejrzałem sobie studio przed meczem i posumowanie po meczu. Zważywszy na wynik, to może i lepiej
    Marcin
    Nikon Z9, Z8, Z7II, Sony A1, A7RV, A7RIII, Canon R5

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Zabawa w RAWki 6/2024
    By crusiek in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 06-05-2024, 21:54
  2. Zabawa w RAWki 5/2024
    By crusiek in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 22-04-2024, 22:21
  3. Zabawa w RAWki 4/2024
    By crusiek in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 10-04-2024, 21:47
  4. W jaki sposob ogladacie, doswiadczacie zdjecia?
    By hellbike in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 05-06-2013, 15:30
  5. Jakie programy TV ogladacie?
    By retter in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 27-06-2011, 20:15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •