No ja właśnie też mam ostrobramską najbliżej i nie narzekam. Trzeba tylko pamiętać o tej cholernej korekcji. O ile przy składaniu zamówienia przez internet jest pole na uwagi, gdzie wpisuje się 'brak korekcji', to przy zgrywaniu zdjęć na miejscu trzeba prawie pod koniec wejść w 'opcje zlecenia' i tam odhaczyć korekcję.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami