Witam
Mam do Was wielką prośbę czy moglibyście umieścić adresy /www/ dobrych labów chodzi o te, z których jesteście zadowoleni pod względem jakości tutaj już nie chodzi o cenę, ale jakość, bo to, co dostałam ostatnio to się nie nadaje w ogóle do oglądania, mam jeszcze prośbę podam odnośnik do strony z jednym zdjęciem, które dałam do wywołałania http://forum.nikon.org.pl/viewtopic.php?t=15335 jest to zdjęcie z tymi trzema drzewkami na odbitce widać tylko trawę i górną linie gór a te wszystkie drzewa to jest jedna wielka czarna plama i teraz nie wiem czy tak mam źle ustawiony monitor?, Moje pytanie jest takie jak to zdjęcie wyświetla się na waszych monitorach?
Pozdrawiam.
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami