Szukasz fotografa, który uchwyci wyjątkowe chwile? Nazywam się Krzysztof Łakomski. Mieszkam niedaleko Krakowa.
Oferuję szeroki zakres usług fotograficznych na terenie województwa małopolskiego. Wykonuję m. innymi fotografie:

Ślubne: Uwiecznię najważniejszy dzień Waszego życia, tworząc niezapomniane zdjęcia, które będą pamiątką na lata.
Portretowe: Wykonam sesje zdjęciowe, które podkreślą Twoją urodę i indywidualność.
Rodzinne: Zatrzymam w kadrze piękno Waszej rodziny, tworząc ciepłe i radosne fotografie.
Komunijne: Udokumentuję ten wyjątkowy dzień, abyście mogli do niego wracać z radością.
Biznesowe: Wykonam zdjęcia eizerunkowe osób, zespołu, firmy, które będą profesjonalne i budujące wizerunek Twojej firmy.
Działam głównie na terenie Krakowa, Katowic, Kielc, Zakopanego i Tarnowa, ale jestem otwarty na zlecenia z całej Małopolski.

Moje zdjęcia charakteryzują się:

Naturalnością: Lubię uchwycać autentyczne emocje i spontaniczne momenty.
Profesjonalizmem: Posiadam wieloletnie doświadczenie i wysokiej klasy sprzęt fotograficzny.
Kreatywnością: Zawsze staram się, aby moje zdjęcia były wyjątkowe i niepowtarzalne.
Jeśli podobają Ci się moje prace, zapraszam do kontaktu!

Więcej informacji znajdziecie Państwo na mojej stronie internetowej: https://krzysztoflakomski.pl

Możecie również skontaktować się ze mną telefonicznie: +48 533504486

Z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania i pomogę Wam w realizacji Waszych fotograficznych marzeń.