Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11

    Domyślnie

    tak naprawdę to przeciętny facet rozróżnia 16 kolorów, śliwka to owoc nie kolor
    A śliwka z mlekiem to gwarantowane rozwolnienie.
    D300s ; F100 ; T 17-50/2.8 ; N 28-70/3.5-4.5 ; N AF 50/1.8D ; N AF 85/1.8D ; N AF-S 70-300/4.5-5.6 VR ; SB-800
    www.piotrnosek.pl <-- zapraszam!

  2. #12
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 908

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TeamHANS Zobacz posta
    Witam !!!
    Z tego względu iż nie mogę tego zadać na "Najczęstsze pytania i odpowiedzi" - jakąś mam blokade ?. Więc tutaj pada to pytanko: Nef na paletę kolorów 48 bitową a karta grafiki 32 bitową - to jak w pełni zobaczyć zdjęcie w tych 48 bitach? Proszę moderatora o przeniesienie tego pytania do działu : "Najczęstsze pytania i odpowiedzi" Za co z góry dziękuje .........
    przenoszę do odpowiedniego działu. Sądzisz że to pytanie jest typu "najczęstsze"?
    Odpowiednim działem związanym z twoim tematem jest dział komputery lub oprogramowanie. I tam je przenoszę.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 19-07-2007 o 23:15
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    przenoszę do odpowiedniego działu. Sądzisz że to pytanie jest typu "najczęstsze"?
    Odpowiednim pytaniem związanym z twoim tematem jest dział komputery lub oprogramowanie. I tam je przenoszę.
    Dzięki za przeniesienie.......
    NIKON D50\18-55 G ED\JUPITER 37A\JUPITER-9\HELIOS-44-2\MIR-1B\Słoik po delikatesowej Topca 325 CS

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •