jeśli masz w radio usb i wejście kablowe, to może transmiter Bluetooth ?
Szukaj
jeśli masz w radio usb i wejście kablowe, to może transmiter Bluetooth ?
puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności
Nie, nie będę już kombinował. Zakupiłem kabel aux, podłączę pod to albo ipoda albo jakaś inny odtwarzacz mp3 z leżakujących w domu i będzie.
Zreszta, skroillem swój zbiór mp3 pod best of the best by się na 1 gb mieściłyi tez sporo słuchania jest.
Duże i stare: Nikon D1, D3, D600, D700, Kodak DCS Pro-14N ! Z5 ! Olympus OMD E-M1 ! Leica X1 ! Samsung NX20 ! Pentax 645D ! i różne ładne analogi
Albo zdjęciowo: https://www.instagram.com/caban_rafal/ albo Sportowo: https://rmc-biega.pl/
Ja kupiłem transmiter BT Baseusa i podłączyłem do gniazda AUX, nie jest źle jak na wydane 40zł
Obecnie rozglądam się za transmiterem z lepszym kodekiem BT, może tu jest problem z jakością dżwięku
Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB
Skontaktuj się z nami