Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1

    Domyślnie Transmiter FM player MP3 do samochodu

    Jako człowiek starej daty słucham w samochodzie swojej kolekcji plików MP3 Podłączam pendrive-a i leci. Problem jest jednak tej natury, że ostatnio włożyłem radio, które ma dość ograniczone możliwości w tym względzie. Obsługuje karty do 1GB więc nie będę nimi żonglował jak płytami

    Przydało by mi się więc urządzenie za pomocą którego mógłbym bezproblemowo odtwarzać mp3 z dowolnym radiem. Dość prosto by można to zrobić przez jakiś player mp3 podłączony AUX ale jednak widzę kłopot w tym, że trzeba go od czasu do czasu ładować, gdzieś musi leżeć i kabel też się plącze po aucie. No i pomyślałem o jakimś bardziej wypasionym transmiterze FM. Mam niby taki - BASEUS CCTM-01. Dość fajny, działa stabilnie, można 2 komórki ładować czy odtwarzać z nich muzykę ale... nie ma możliwości wyboru katalogów. Pliku lecą po prostu po kolei. Polecicie coś co ma większe funkcjonalności w obsłudze mp3?
    Duże i stare: Nikon D1, D3, D600, D700, Kodak DCS Pro-14N ! Z5 ! Olympus OMD E-M1 ! Leica X1 ! Samsung NX20 ! Pentax 645D ! i różne ładne analogi
    Albo zdjęciowo: https://www.instagram.com/caban_rafal/ albo Sportowo: https://rmc-biega.pl/

  2. #2

    Domyślnie

    Wszyscy fani nowych technologii, nikt nie wie co to mp3

    Pooglądałem różności transmiterowe ale jakoś nic do mnie przemówiło. Szkoda kasy na wynalazki. Zamówiłem kabel do aux (bo w moim sprzęcie specjalne gniazdo z tyłu odtwarzacza) i będę jednak podłączał player mp3.

    U mnie w aucie pod radiem jest malutka półeczka, tam się pięknie mieści, nie widać go więc jak coś to będzie grane w ten sposób.
    Duże i stare: Nikon D1, D3, D600, D700, Kodak DCS Pro-14N ! Z5 ! Olympus OMD E-M1 ! Leica X1 ! Samsung NX20 ! Pentax 645D ! i różne ładne analogi
    Albo zdjęciowo: https://www.instagram.com/caban_rafal/ albo Sportowo: https://rmc-biega.pl/

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RMC Zobacz posta
    Wszyscy fani nowych technologii, nikt nie wie co to mp3

    Pooglądałem różności transmiterowe ale jakoś nic do mnie przemówiło. Szkoda kasy na wynalazki. Zamówiłem kabel do aux (bo w moim sprzęcie specjalne gniazdo z tyłu odtwarzacza) i będę jednak podłączał player mp3.

    U mnie w aucie pod radiem jest malutka półeczka, tam się pięknie mieści, nie widać go więc jak coś to będzie grane w ten sposób.
    i dobrze zrobiłeś, bo te nadajniki które miałem bardzo obcinały jakość, przez pewien czas też używałem kabelka, a od dłuższego czasu nagrywam płyty mp3, a na 1 GB dużo się mieści mp3, aż tak dużo jednego dnia nie jeżdżę
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  4. #4

    Domyślnie

    Jak się da ominąć transmiter to trzeba to zrobić. Wprawdzie jak ich używałem to znalazłem chińczyka, który jakościowo dawał radę, ale znalezienie wolnej częstotliwości jest upierdliwe. Parę kilometrów dalej może być inaczej. Karta 1GB to nie tak źle, kiedyś się kasetami żonglowało
    D610, Nikkor 50 f1.4 G, Nikkor 24-70 f2.8, Sigma 20 f1.4, Sigma C 100-400.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RMC Zobacz posta
    Wszyscy fani nowych technologii, nikt nie wie co to mp3
    Bo (słuchanie w aucie) mp3 to już archaizm, a nie nowe technologie Teraz to bezprzewodowe Android Auto lub Car Play i Spotify (lub inny streaming).
    Z6II | N 14-30 | T 28-75 | S 8 + FTZ + Nodal Ninja R10

  6. #6

    Domyślnie

    Otóż to
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  7. #7

    Domyślnie

    to się znaczy, że ja ...... też już jestem stary ?
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  8. #8

    Domyślnie

    Pogadamy co lepsze jak tym nowoczesnym necik padnie w urządzeniach

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RMC Zobacz posta
    Pogadamy co lepsze jak tym nowoczesnym necik padnie w urządzeniach
    To akurat nie problem, chociaż mało prawdopodobne. W Spotify jest możliwość pobrania playlist i słuchania offline. Korzystam z tego np. przy wyjazdach zagranicznych. Jakby co, to pendrajw z muzyką mam wpięty do auta, ale nie pamiętam kiedy z niego coś słuchałem. Co do Twojego pytania, to nie polecam żadnych transmiterów, bo jakość dźwięku z tego jest okropna. Nie bardzo też rozumiem downgrade Twojego radia w samochodzie. Bo sam sobie ograniczasz funkcjonalność i potem szukasz rozwiązania problemu, zamiast go z góry wyeliminować.
    Z6II | N 14-30 | T 28-75 | S 8 + FTZ + Nodal Ninja R10

  10. #10

    Domyślnie

    No tak, możliwość jest ale chyba trzeba płacić abonament za to? A pewnie i tak mało kto jest zapobiegliwy i robi takie playlisty offline. I jest - zawsze działało a tu niespodzianka...

    W każdym razie, nie ma co drążyć, komu pasuje to używa, mnie Spotify nie kręci. Jestem z tych co jak im się podoba dany wykonawca to woli kupić płytę i mieć.

    A co do radia to tak wyszło. Wpisuje się w mój światopogląd, ze nie zawsze to co nowsze jest lepsze. Z założonego do tej pory Pioneera niezbyt byłem zadowolony brzmieniowo. Aktualne JVC, jeszcze nie high-end ale wyższy model. Bardzo fajnie gra. Przetwornik Burr-brown, 5V na wyjściu na wzmacniacze no i ciesząca oko elektryczna winda na panelu + animacyjki na wyswietlaczu Jedyny minus to te nieszczęsne 1GB limitu jaki umie odczytać z kart SD.
    Duże i stare: Nikon D1, D3, D600, D700, Kodak DCS Pro-14N ! Z5 ! Olympus OMD E-M1 ! Leica X1 ! Samsung NX20 ! Pentax 645D ! i różne ładne analogi
    Albo zdjęciowo: https://www.instagram.com/caban_rafal/ albo Sportowo: https://rmc-biega.pl/

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. HD player jaki?
    By manfred in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 22-11-2012, 11:42
  2. flash player 64 bit
    By makmk in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 11-07-2010, 07:55
  3. [ Portret ] The Player
    By photez in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 24-11-2009, 01:15
  4. Guitar Player
    By Firefighter in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 09-03-2009, 09:15
  5. Fotografowanie samochodu z samochodu
    By emet_b in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 18-04-2008, 21:44

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •