Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: fioletki....

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    super sie te kwiatki prezentuja z ta GO
    fajne, fajne...

  3. #3

    Domyślnie

    bardzo smaczne

  4. #4
    Gaduła
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Kamieniec Ząbkowicki
    Posty
    3 038

    Domyślnie

    bardzo przyjemne , super GO
    D610 | N 16-35 VR | N 85/1.8D | T 90/2.8 Di | T 70-300 VC || D70s | N 18-70/3.5-4.5

  5. #5

    Domyślnie

    Piękne. Nigdy nie udało mi sie tych kwiatków tak uchwycić na zdjeciu. Super jest.
    D90|T17-50 2.8|N18-105|S10-20|D610|N24-50 3.3-4.5|T28-75 2.8|N50 1.8|N35 1.8|S70-200 2.8|S70-300APO|SB900|2xSB600|

  6. #6

    Domyślnie

    Fajnie i mięciutko Bardzo przyjemne foto
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

  7. #7

    Domyślnie

    Swietnie, co to za szkielko? Tamron 90mm???
    W życiu piękne są tylko chwile
    Blog

  8. #8

    Domyślnie

    Bardzo fajna fotka.
    Mam podobna w swojej galeryjce zrobione zestawem D50 i T90.
    Niestety mam na glowie studia, wiec sprzedalem lezacy sprzet, teraz w urlop przydalby sie ale szkoda mi bylo jak lezal i kurzyl sie ...

  9. #9
    bombel
    Gość

    Domyślnie

    Gratulacje! Bardzo ładne zdjęcie, podkreślone przemyślanym kadrowaniem. Kolory bajeczne (choć może w ramach eksperymentów dałbym mroczniejsze tło, żeby jeszcze 'wydobyć' kwiatki)...

    Duży plus!

  10. #10

    Domyślnie

    Podziękowania za odwiedziny szkiełko to nie T 90,, lecz jak zwykle N 80-200 - jak widać wszechstronne

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •