Szukaj
super sie te kwiatki prezentuja z ta GO
fajne, fajne...
bardzo przyjemne , super GO
D610 | N 16-35 VR | N 85/1.8D | T 90/2.8 Di | T 70-300 VC || D70s | N 18-70/3.5-4.5
Piękne. Nigdy nie udało mi sie tych kwiatków tak uchwycić na zdjeciu. Super jest.
D90|T17-50 2.8|N18-105|S10-20|D610|N24-50 3.3-4.5|T28-75 2.8|N50 1.8|N35 1.8|S70-200 2.8|S70-300APO|SB900|2xSB600|
Fajnie i mięciutkoBardzo przyjemne foto
![]()
I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
http://instagram.com/adrwoz
Swietnie, co to za szkielko? Tamron 90mm???
Bardzo fajna fotka.
Mam podobna w swojej galeryjce zrobione zestawem D50 i T90.
Niestety mam na glowie studia, wiec sprzedalem lezacy sprzet, teraz w urlop przydalby sieale szkoda mi bylo jak lezal i kurzyl sie ...
Gratulacje! Bardzo ładne zdjęcie, podkreślone przemyślanym kadrowaniem. Kolory bajeczne (choć może w ramach eksperymentów dałbym mroczniejsze tło, żeby jeszcze 'wydobyć' kwiatki)...
Duży plus!
Podziękowania za odwiedzinyszkiełko to nie T 90,, lecz jak zwykle N 80-200 - jak widać wszechstronne
![]()
Skontaktuj się z nami