Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Domyślnie Opowiesci z łaki - Perłowiec Mniejszy

dzisiaj Dostojka Latonia czyli Perłowiec Mniejszy kilka kadrow tego pieknego motyla

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_9100811AkwMinD.jpg
Wyświetleń:	11
Rozmiar:	1,13 MB
ID:	75635

Nazwa:	_9100360AMinD.jpg
Wyświetleń:	10
Rozmiar:	1,24 MB
ID:	75631

Nazwa:	_9100485AMinD.jpg
Rozmiar:	1,63 MB
ID:	75632

Nazwa:	_9100583AMinD.jpg
Rozmiar:	1,25 MB
ID:	75633

Nazwa:	_9100655AMinD.jpg
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	1,23 MB
ID:	75634

Domyślnie

wszystkie bardzo ładne, pierwsze rewelacyjne i ostatnie też mi bardziej się podoba

Domyślnie

Jestem pewien, że będzie lepiej. Bynajmniej tego życzę.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Jurek Ż Zobacz posta
    Jestem pewien, że będzie lepiej. Bynajmniej tego życzę.

czesc Jurku, szukanie kadrow dla motyli zeby nie wygladały KATALOGOWO nie jest łatwe, te kadry zostały wybranie z wielu celowo, kadrowanie jest tez inne od spotykanego na codzien, rowniez celowo, wiele jest zdjec w sieci , gdzie motyl jest pokazany sztampowo , ze swiatłem na wprost. Ja celowo , robilem pod swiatło gdyz uwazam ze tak przedstawione motylki sa ciekawsze . No coz jednym moze sie podobac innym nie . Ja jestem zadowolony i z jakosci i z efektow jakie uzyskałem, szczerze mowiac nie bede raczej zmienial tego punktu widzenia, gdyz zawsze uwazam ze jezeli zdjecia sie podobaja autorowi to jest dobrze. Znawcy tematu twierdza ze jest bardzo dobrze nie ma sztampy, szablonu, zobaczymy co przyniesie jutro, pozdrawiam serdecznie dziekuje za Twoj punkt widzenia wbrew pozorom głosy odbiorcow maja dla mnie duze znaczenie

Domyślnie

Bardzo dziękuję.

Domyślnie

Ja niestety krytycznie odniosę się do tego co widzę. Ten uschnięty badyl jest mało fotogeniczny i wprowadza pewien chaos do zdjęcia. Piękno motyla ginie w tym chaosie. Bardziej podobały mi się pierwsze Twoje próby z przybliżeniami.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez markB Zobacz posta
    Ja niestety krytycznie odniosę się do tego co widzę. Ten uschnięty badyl jest mało fotogeniczny i wprowadza pewien chaos do zdjęcia. Piękno motyla ginie w tym chaosie. Bardziej podobały mi się pierwsze Twoje próby z przybliżeniami.
    czyli to co napisałem wczesniej raczej spokojne kadry z rozmytym tlem , a fotografia bardzo sie nadaje do katalogu z motylami, tak sie sklada ze mam super nauczyciela ktory zajmuje sie tylko motylami od 15 lat, utytułowany bardziej znany za granica anizeli u nas , słucham jego podpowiedzi , i bardziej do mnie trafia nauka ze kadry sztampowe sa wszedzie. Oczywiscie sa gusta i gusciki , zdjecia statyczne sa nudne , dlatego poszukiwania czegos innego, ale ok wezme pod uwage Twoje oczekiwania, kiedy bede prezentował nastepne motyle , nie obrazam sie bo rzeczywoscie zaczynam przygode z fotografia zblizeniowa , ale bede dazył do wypracowania swojego stylu, bo mnie rowniez mimo ze sa efektowne, nie bardzo sie podobaja takie typowo katalogowe ujecia. pozdrawiam

Domyślnie

Zdjęcia pod światło czy to owadów czy roślin są jak najbardziej OK, sam narobiłem ich wiele. Jednak , tak jak piszesz, lepiej bardziej miękkie tło. A ponadto dobrze jest przeszukać łąkę i znaleźć okaz mniej uszkodzony, bo akurat ten motyl nie prezentuje się szczególnie atrakcyjnie (uszkodzone skrzydełko). Co może być trudnym wyzwaniem o tej porze roku.